آیا ریدرز 7.5 میلیون دلار برای مارکوس ماریوتا هدر داد؟

در یک نقطه در طول اردوی تمرینی، جان گرودن مربی ریدرز، بازیکن خط حمله پشتیبان مارکوس ماریوتا را یک «بازی ساز خیره کننده» نامید. آینده فوری او ناگهان کاملا روشن نیست.

ویک تافور از TheAthletic.com توضیح می دهد که ماریوتا تبدیل به جایگزین بالقوه درک کار نشده است که یک ساله، 7.5 میلیون دلار سرمایه گذاری نشان می دهد. همان طور که تافور آن را توضیح می دهد، مسابقه (اگر تا به حال وجود داشت) به سرعت به «هیچ مسابقه ای» تبدیل شد.

اتفاقا، یا نه، کار بازیکنی را که به وضوح تهدیدی برای گرفتن نقطه شروع کار نخواهد بود، ستوده است.

کار اخیراً از طریق تافور گفت: «او کار فوق العاده ای انجام می دهد. مارکوس آدم فوق العاده ای است، او یک بازیکن فوتبال باهوش است. او کار بزرگی انجام داده است، اما هر شانسی که در طول یک جلسه به دست بیاورم، اگر سوالی بپرسد و شاید پاسخی نیست که به دنبالش است، به او پیامک می دهم و سعی می کنم به او کمک کنم.»

البته این احتمال وجود دارد که ریدرز ماریوتا را امضا کرده و ۷٫۵ میلیون دلار به او داده باشد به این امید که یا گام بردارد یا حضورش کار را وادار به این کار کند. بنابراین ، حتی اگر ماریوتا کار نکرده است ، Raiders ممکن است حرکت پشیمان نیست ، اگر آن را کمک کرد کمک به کار در نهایت افزایش به یک چالش ، ضخیم پوست خود را ، و تبدیل شدن به مربی پسر جان Gruden می خواست او را به مدت دو فصل و شمارش باشد.

صرف نظر از این، ماریوتا نمی خواهد انجام دهد به کار آنچه رایان Tannehill به ماریوتا یک سال پیش انجام داد.

آیا ریدرز 7.5 میلیون دلار برای مارکوس ماریوتا هدر داد؟ در اصل در بحث فوتبال حرفه ای ظاهر شد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme