کابوی های دالاس فکر می کردند مشکل ایمنی خود را حل کرده اند. پس از اجازه دادن به شروع چند ساله جف هیث راه رفتن در آژانس آزاد، به نظر می رسد هیچ جایی برای رفتن از بالا وجود دارد. این تیم بازیکن آزاد ها ها کلینتون-دیوکس را امضا کرد که تازه یک فصل با خرس های شیکاگو بود، به یک معامله یک ساله با مقدار عادلانه ای از پول تضمین شده رسید.

امیدوارم این تیم تا به حال برخی از زبان افست درگیر، چرا که در روز پنجشنبه، دو روز قبل از کاهش فهرست باید به دفتر لیگ ارائه می شود، کلینتون دیاکس اولین بازیکن دفاعی منتشر شده در این هفته بود.

به گزارش منابع متعدد، که در ماه مارس به یک معامله یک ساله به ارزش 3.75 میلیون دلار امضا شد، ایمنی کهنه کار ها ها کلینتون-دیوکس روز پنجشنبه توسط کابوی ها منتشر شد. کلینتون-دیاکس به عنوان بخشی از این معامله ۲٫۲۵ میلیون دلار تضمین شد اما آزادی او ۱٫۵ میلیون دلار باز می شود… https://t.co/qfwixzYsQe

— تاد آرچر (@toddarcher) سپتامبر 3, 2020

گزارش شده بود که کلینتون-دی در عمل عملکرد خوبی ندارد و او توسط ایمنی journeyman داریان تامپسون در نمودار عمق منتقل شده است. انتخاب دور اول سابق در خلیج سبز تحت سرمربی فعلی کابوی ها مایک مک کارتی به نظر می رسید در حال مبارزه است، و برای کسانی که حرفه خود را از نزدیک دنبال کرده اند آن را نباید به عنوان یک شگفتی آمده است.

در بررسی کاوبویز وایر از اضافات جدید به این تیم نوشتیم: «احساس می کنیم بازی او تحسین هایش را اندازه نمی گیرد، بلکه قطعاً یک قدم از جف هیث، و به قیمت نسبتاً ارزان قیمت بالا می رود.»

پرو بولر ۲۰۱۶ تمام ۱۶ بازی را با خرس های شیکاگو در فصل گذشته آغاز کرد اما برای یک بازی واحد با دالاس مناسب نخواهد بود.

سمت چپ در نمودار عمق خاویر وودز به عنوان یک شروع مطمئن اما رنج می برند را از طریق فشار کشاله ران کمی در حال حاضر، تامپسون، و مرد سال دوم داناوان ویلسون. این تیم همچنین انتخاب پیش نویس دور چهارم رجی رابینسون را به ایمنی منتقل کرده است و همکار بازیکن آزاد دریل ورلی نیز در آنجا کار می کرد. دفاع تحت مایک نولان موعظه کرده است که پشت دفاعی نیاز به قادر به بازی هر دو گوشه و ایمنی، بنابراین پیکربندی های دیگر می تواند با بازیکنانی مانند Chidobe Awuzie صورت گیرد.

کلینتون-دیاکس به عنوان یک جانباز با بیش از چهار سال تجربه، بلافاصله آزاد است که با تیم دیگری امضا کند و مشمول روند چشم پوشی نمی شود.

کلینتون-دیاکس قراردادی یک ساله با کابوی ها به ارزش ۳٫۷۵ میلیون دلار امضا کرد. ۲٫۲۵ میلیون دلار از آن تضمین شد که شامل پاداش امضای ۱٫۲۵ میلیون دلاری و یک میلیون دلار دیگر حقوق پایه بود. پاداش امضا بر روی کتاب های دالاس باقی خواهد ماند، با این حال اگر زبان افست ساخته شده به معامله وجود دارد، آنها ممکن است قادر به فرار از 1 میلیون دلار تضمین شده آمار حقوق پایه اگر و زمانی که او با یک تیم دیگر در این فصل امضا.

ایمیل Email

مثل اين مقاله؟

ثبت نام برای کابوی سیم خبرنامه ایمیل برای دریافت داستان های بالا ما در صندوق پستی خود را هر روز صبح

خطایی رخ داده است

لطفاً آدرس ایمیل خود را دوباره وارد کنید.

با تشکر برای ثبت نام!

شما در حال حاضر داستان سیم کابوی بالا هر روز به طور مستقیم در صندوق پستی خود را دریافت خواهید کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی