3 نقاط فرود بالقوه برای آدریان پترسون رفتن به جلو

پترسون: «تعجب می کنم. من این اتفاق را نمی دیده ام.» هنوز هم می خواهید بازی کنید: “اوه، بله، بدون شک.” خواهد شد به روز رسانی داستان

— جان کیم (@john_keim) سپتامبر 4, 2020

واضح است که تیم فوتبال واشینگتن تمایلی به ادامه دویدن آدریان پترسون در اطراف برای آینده ندارد، اما جانباز صبح جمعه پس از آزادی آن را شناخته است که هنوز معتقد است که چیزهای زیادی برای دادن به هر کسی که او را می خواهد دارد.

پس کي ممکنه اونو بخواد؟ که می تواند یک سوال سخت، با توجه به اینکه پس از مدت طولانی خود را با وایکینگ مینه سوتا، پترسون در اطراف لیگ کمی تندرست و تلاش برای پیدا کردن یک خانه است. با این حال ، آنچه او در طول دو سال گذشته در واشنگتن انجام داد می تواند ثابت کند که او از ارزش زیادی برای یک تیم است که می تواند افزایش در بازی در حال اجرا استفاده کنید ، به خصوص در اول و دوم پایین.

آنچه باعث می شود بیشتر حس این است که یک تیم حذفی ادعا به ربودن او و اضافه کردن حضور کهنه کار خود را به اتاق قفل، در حالی که همچنین استفاده از استعداد باقی مانده خود را در این زمینه است. در اینجا سه بهترین نامزد ما برای پر کردن آن نقش است.

نیوانگلند پاتورز

هیچ کاملا مطمئن است چه چیزی را از میهن پرستان در این فصل انتظار می رود، آن را به عنوان اولین خود را بدون تام برادی در تقریبا دو دهه خواهد بود. با بادامک نیوتن در هلم، هر چند، هنوز هم یک شانس بزرگ است که آنها می توانند پویا در جرم وجود دارد، هر چند آنها فاقد سلاح در هر دو بازی در حال اجرا و عبور است. به عنوان یک دونده قوی، اوایل به پایین که می تواند برخی از رهبری را به رختکن، پترسون بلافاصله می تواند آمده و کمک به بیل Belichick حمل میراث خود را بدون برادی.

تمپا بی بوکنرز

آیا این یک پاسخ شوخی است، یا در واقع می تواند به نتیجه بیاید؟ من فکر می کنم آن را کمی از هر دو است، اما با توجه به تعداد امضای کهنه کار آنها ساخته شده است این بازی، آن را به خوبی می تواند اتفاق می افتد. البته، این تیم به تازگی لئونارد فورنت را در این هفته گذشته امضا کرد، بنابراین یک backfield شلوغ ممکن است قادر به حمایت از AP در آینده نیز نیست، اما Bucs قطعا متناسب با معیارهای یک تیم با آرزوهای سوپر بول که می تواند از برخی از تجربه و رهبری در رختکن بهره مند شوند.

شیکاگو بیرز

آسیب به دیوید مونتگومری این بازی قطعا صدمه دیده خرس، بنابراین آنها ایستادگی کردن خواستگار بالقوه برای AP نیز هست. با این حال این تیم این فرصت را داشت که این هفته گذشته چهارنت را امضا کند و مت ناگی گفت که اتاق آر بی خود را دوست دارند و قصد دارند با آنچه دارند بروند. در سمت تلنگر، ممکن است هیچ تیمی وجود داشته باشد که بهتر بداند دردی که پترسون می تواند در بازی دویدن نسبت به خرس های شیکاگو به ارمغان بیاورد، به لطف سال های متشکرمش با وایکینگ ها. ممکنه نظرشون عوض بشه؟ ممکنه .

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme