زمان و دوباره، ما دیده ایم NFL به بازیکنان با استعداد شانس دوم، سوم و گاهی چهارم، با وجود برخی از رفتار وحشتناک است.

با در نظر گرفتن آن، و پس از دیدن آنچه دانیل اسنایدر در واشنگتن هر دو در میدان و خارج از آن، دقیقا چه اسنایدر آوردن به میز برای صاحبان تیم همکار و کمیساریای خود راجر گودل به او شانس بسیاری بدهد؟

روز چهارشنبه ای اس پی ان اعلام کرد که چهار زن با جرمی شااپ این شبکه نشستند و آن مصاحبه ها در طول روز پنجشنبه پخش خواهد شد. آنها جزو ۴۲ زن هستند که به خاطر گزارش خود در مورد فرهنگ فراگیر ادعایی بدگویی و آزار جنسی در دفاتر تجاری تیم فوتبال واشینگتن با واشنگتن صحبت کرده اند.

با شمارش ما، این چهارمین بار در دو سال گذشته و سومی در دو ماه گذشته خواهد بود که یک رسانه خبری معتبر اتهاماتی را علیه تیم اسنایدر گزارش کرده است.

در سال ۲۰۱۸، این نیویورک تایمز بود که ادعاهای مربوط به رفتار استثماری نسبت به تشویق کنندگان تیم را گزارش می کرد، یعنی زمانی که گفتند برای فتوشوت به کاستاریکا برده شده اند، گذرنامه هایشان را سلب کرده اند و دارندگان سوئیت بدون اجازه شان به عنوان پرک به آن ها لگد می زنند. در ماه های ژوئیه و اوت، این اولین داستان به طور کامل گزارش شده و سپس پیگیری بود که حتی زنان بیشتری به جلو گام برداشت.

چهار زن ما پنجشنبه خواهیم دید شاکیان جدید نیست، هر چند وکیل لیزا جی بنکز هفته گذشته به یک ایستگاه رادیویی ویرجینیا گفت که کمتر از یک دوجین زن دیگر به او رسیده بود به بحث در مورد تجارب خود را در حالی که کار برای تیم اسنایدر است.

با این حال، این چهارمین بار خواهد بود. چهارمین بار که مردم از فرهنگ سمی ادعا شده در داخل تیم اسنایدر یاد خواهند گرفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی