فوتبال داره اتفاق ميافته، آدما خوب.

شما ممکن است آن را شک — و یا نادیده گرفته آن را در مجموع — اما قطعا اتفاق می افتد. پنجشنبه آينده، هيوستون تکسانز در نخست وقت با روسای کانزاس سيتی روبرو خواهد شد و آغاز فصل عادی را نشانه خواهد گرفت. در آن مرحله فوتبال حرفه ای به طور رسمی و غیر قابل فسخ برمی گردد.

اگر فصل به نوعی به شما خدشه دار … خب، تو تنها نيستي. تقویم ورزشی امسال به وضوح به هم ریخته است. در شرایط عادی که فصل بیسبال تنها شش هفته است و بازی های حذفی ان بی ای وارد دور دوم می شود، اوایل ماه مه است. NFL یک چیز دور از حد است. بازی های پیش فصل ماه ها فاصله دارد. mags پیش نمایش فانتزی به قفسه های فروشگاه نرسیده اند.

و با این حال، ما اینجا هستیم. سپتامبر به اندازه کافي عجيب و غريب به عهده ماست تابستان اتفاق افتاد. فوتبال پیش فصل خراشیده شد اما چیز واقعی به زودی آغاز می شود. اون پیش نمایش های فانتزی براق؟ آره، اونا اون بيرونن، روي قفسه هاي مجله نشستن.

این امکان وجود دارد که لیگ فانتزی خود را در زمان معمولی خود را دوباره راه اندازی نیست، چرا که، در برخی از سطح، تمام حواس پرتی معمول نامناسب به نظر می رسد در سال 2020 – ورزش شامل. اتفاقاتی در جامعه در حال آشکار شدن است که هیچ یک از ما نباید از آن روی برگردیم. در چارچوب این سال خاص، ورزش (و offshoots فانتزی خود را) ممکن است کمتر در نتیجه از همیشه به نظر می رسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی