دلار ممکن است بسیار بیشتر از سری به حرارت از دست بدهند

ساعت در حال تیک تیک زدن در همه چیز میلواکی باک ساخته اند چند سال گذشته ، مدعی عنوان مواجه با سختی آنها هنوز برای اثبات آنها می توانند فتح.

و اگر آنها مراقب نباشند، ساعت می تواند در زمان خود را با MVP homegrown که به شدت می خواهد به زندگی تا صورتحساب خود را تیک تیک زدن.

gaffes officiating تنها به نظر می رسید به طولانی کردن اجتناب ناپذیر، خدایان بسکتبال اطمینان از یک نتیجه فقط نتیجه گیری بود به عنوان میامی هیت در زمان غیر محتمل 2-0 منجر چهارشنبه شب در این تیم با بهترین رکورد NBA است.

به عنوان خاص و به عنوان روشن به عنوان دلار در مسائل خارج از دادگاه صحبت می کنند، آماده برای از دست دادن یک بازی به نام عدالت اجتماعی باعث می شود که مهم است، آنها به نظر می رسد به عنوان skittish و مطمئن نیستید در مورد بسکتبال حذفی. برای بخش بهتری از دو بازی، میامی ساخته شده است راحت ترین تیم در NBA نگاه ناراحت کننده – و اینکه آیا حرارت آن را متوجه یا نه، آنها می تواند قرار دادن در بهترین کار استخدام در Giannis Antetokounmpo، که قرار است برای ورود به آژانس آزاد بدون محدودیت پس از فصل آینده است.

آنها او را مهار کرده اند و نشان داده شده است به زودی به دو بار با ارزش ترین بازیکن بزرگترین هسک خود را در مد خام اما کنترل شده، شبیه به کار تورنتو رپتورز به او برای چهار بازی گذشته در فینال کنفرانس در سال گذشته انجام داد.

جای تعجب نیست که بسیاری از محافل لیگ بر این باورند که میامی و تورنتو دونده جلو در رفت و برگشت Antetokounmpo، با یک ناظر گفتن یاهو ورزشی “این یک راز باز است” در حباب اورلاندو.

میامی به نظر می رسد مانند معشوقه کامل با فرهنگ خود را، توانایی مورف را به هویت های مختلف در اطلاع لحظه ای اما هنوز هم مانند یک تیم بازی در درون خود احساس.

در بازی ۱، جیمی باتلر با ۴۰ توپ خنک، ملموس ترین راه ها را بر دست گرفت.

در بازی ۲، باتلر به پرتاب های آزاد کلاچ در یک دادگاه خالی ضربه زد، اما تایلر هرو و گوران دراگیچ در مرحله سنتر قرار گرفت و هر بیت را شبیه تیمی آماده ربودن برتری در این محیط نامشخص به نظر می رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر