آیا شما آماده برای برخی از (زشت) فوتبال کالج؟

kickoff از فصل فوتبال کالج شنبه گذشته — matchup جاودانه از آستین پی و آرکانزاس مرکزی — به یاد همه ما از شکوه فوتبال کالج تلویزیونی. در فصل 2020 که در آن نزدیک به 40 درصد از تیم های punted در پاییز و چت بیشتر در مورد ردیابی تماس نسبت به شیوه های تماس وجود دارد، چهار چهارم فوتبال کالج ارائه سرگرمی کاتارتیک.

بازی همچنین پنجره ای به آنچه که می توانیم از این فصل فوتبال کالج انتظار داشته باشیم به ما داد. بهترین بازیکن آستین پی در دسترس نبود (دی آنجلو ویلسون) و یک اسنپر بلند گمشده منجر به دویدن فومبلز و ضربات پوچ خط حمله شد. شیب عمومی ما را برای آنچه مربیان می گویند باید در این فصل انتظار می رود، به خصوص در هفته های آینده مهار کرد.

با FBS کالج فوتبال فصل لگد زدن کردن پنجشنبه — دست و پنجه نرم کردن برای جنوب دوشیزه میزبانی جنوب آلاباما و دوستان قدیمی مرکزی آرکانزاس بازی در UAB — یاهو ورزشی نظرسنجی 30 مربیان کالج ، هماهنگ کنندگان و مربیان دستیار در مورد آنچه در زمینه تاثیر COVID – 19 محدودیت خواهد بود. با از دست دادن اکثر مدارس اکثریت تمرین بهار و هر دو آزمون مثبت و ردیابی تماس اثبات مختل کننده در بیش از دو جین برنامه، مربیان نگرانی در مورد چگونگی تمام ناهماهنگی و بی قراری محصول در این زمینه تاثیر خواهد گذاشت.

خاموش کردن از طریق تمام پاسخ ها، روشن است که مربیان برای یک فصل مانند هیچ دیگر مهار. بزرگترین نگرانی در زمینه شده اند شرطی شدن کلی، عدم ریتم به دلیل عدم reps عمل سازگار و چشم انداز هفتگی هرج و مرج فهرست بالقوه از آزمون های مثبت و ردیابی تماس. اکثریت مربیان انتظار برخی فوتبال زشت و درهم و برهم را دارند، به ویژه در اوایل فصل. برخی خوش بین هستند که تاثیر قابل توجهی نخواهد داشت.

یک هماهنگ کننده کهنه کار به یاهو اسپورتس گفت: کیفیت ناهماهنگ خواهد بود. “تکرار کافی برای بدست آوردن عملکرد سازگار نیست. مثل يه دور گلف باز متوسط ميمونه بعضي ها خيلي خوبن بعضي هاشون خيلي بدن”

این پاسخ توسط برخی از خوش بینی است که تیم های با تجربه لبه قابل توجهی داشته باشد مقابله, به خصوص به دلیل تیم های آماده سازی ذهنی اضافی را از طریق تماس های زوم اضافی در بهار و راه رفتن را از طریق شیوه های تابستان امسال داشته اند.

دیو کلاوسون مربی ویک فارست که در ۱۲ سپتامبر با کلیمسون باز می شود، می گوید: «خنده دار است، من واقعاً مطمئن نیستم.» او می گوید: «من این را می گفتم، از نظر جسمی و شرطی سازی و قدرت عاقلانه، ما به جایی که به طور معمول الان خواهیم بود نزدیک نیستیم. اما از نظر ذهنی، بچه ها تکالیف را می دانند، ما راه پیش رو داریم.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر