بتور که 500،000 دلار در ناگتس قرار داده بود عرق تمام وقت در پایان دیوانه

طرفداران NBA در پایان دیوانه وار در دنور ناگتس یوتا جاز بازی 7 حلق آویز بودند. طرفداران ناگتس و طرفداران یوتا باید تا پایان احساس فرسوده شدن کرده اند.

اما یک نفر بیشتر از هر کسی غیر از بازیکنان دادگاه در خط بود.

روز سه شنبه، یک بتور 500،000 دلار در خط پول ناگتس در -110 شانس قرار داده است. این بدان معنی بود که تمام ناگتس باید انجام می داد این بود که برنده شوند، و آن بتور برای کمی بیش از ۹۵۴٬۰۰۰ دلار پول نقد می کرد.

بنابراین هنگامی که گارد جاز مایک کانلی برای یک 3 اشاره گر در زنگ کشید، و آن را در نیمه راه پایین رفت، یک بتور تا به حال نزدیک به 1 میلیون دلار نوسان در مورد اینکه آیا آن را در رفت.

از بین رفت. که هزینه بتMGM ثروت.

يه بتور پول زيادي روي ناگتس داشت

شاید وقتی نیم میلیون نفر را روی یک بازی ان بی ای گذاشتی، کمی از نتیجه جدا شدی. برای قرض گرفتن از نقل قول گلف قدیمی، فشار قرار دادن برای یک پیروزی در مسابقات و جایزه 5 میلیون دلار نیست، فشار واقعی قرار دادن برای یک بازی پوست 1،000 دلار زمانی که شما 20 دلار در جیب خود را.

با این حال، باید احساساتی در جریان بود. بسیاری از ما هرگز درک آنچه در آن می خواهم به شرط بندی 500،000 دلار در هر رویداد ورزشی است. و تمام بازی متشنج بود.

ناگتس به خوبی شروع به کار کرد، سپس جاز در سه ماهه سوم تجمع کرد تا آن را به یک بازی بسازد. جاز در سه ماهه چهارم پیشتاز شد که چند دقیقه پایانی عقب و جلو را راه اندازی کرد. با کمتر از ۳۰ ثانیه باقی مانده امتیاز گره خورده بود. نیکولا جوکیچ ضربه بزرگی در برابر رودی گوبرت زد تا به دنور پیشتاز شود.

حتی اگر 50 دلار در بازی داشتید، عصبی بودید. تصور کنید اگر 500 هزار دلار بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر