قدیسان نیواورلئان به وضوح از ستاره شان که به عقب برمی گردد خوشحال نیستند. آلوین کامارا در چند روز تمرین نکرده است به عنوان او به دنبال یک قرارداد جدید، و قدیسان می تواند آماده به حرکت بدون او.

جوزینا اندرسون ای اس پی ان روز سه شنبه گزارش داد که یک منبع به او گفت قدیسان برای تجارت کامارا باز هستند.

ایان راپوپورت NFL Media با عامل کامارا صحبت کرد که به او گفت موکلش هرگز تهدید به نگه داشتن نکرده و هر روز در ساختمان قدیسان بوده است. عامل تحت این فرض بود که او و قدیسان فعالانه در حال مذاکره در مورد قرارداد کامارا بودند.

اون افتخار متعلق به قدیسان بود به آنها 13 درصد شانس داده شد تا سوپر باول را بسازند، فقط کمی بالاتر از شانس 12 درصدی 49ers. اون شانس ها به طرز چشم گيري تغيير ميکنن ايلي قدیسان کامارا رو از دست ميدن

25 ساله درست وجود دارد با مسیحی مک کاففری به عنوان تهدید دوگانه بالا در حال اجرا در NFL. کامارا از طریق سه فصل اول خود، ۲۴۰۸ یارد عجله، ۲۰۶۸ یارد دریافت و ۳۷ تاچ کل در فصل عادی دارد. او می تواند شما را به عنوان یک حامل توپ و یا گیرنده به عنوان کامل در حال اجرا برای خط حمله درو Brees ضرب و شتم.

در این فصل گذشته، 49ers کامارا را در چک نگه داشته است. او تنها 25 یارد عجله و 18 یارد دریافت در آخرین ثانیه سان فرانسیسکو 48-46 برنده در هفته 14 به دست آورد. این بدان معنا نیست که او یک تغییر کننده بازی نیست، هر چند. در پشت کامارا، قدیسان لاتاویوس موری و تای مونتگومری را در پشت میدان خود دارند. نه تهدید خانگی که کامارا است. در هر لحظه می تواند آن را به خانه ببرد. همین را نمی توان دقیقاً برای موری یا مونتگومری گفت.

این امر می تواند یک شگفتی بزرگ اگر قدیسان تجارت کامارا، که تبدیل به یک بازیکن آزاد بدون محدودیت پس از این فصل است. آنها رفته اند همه در با Brees این بازی ، همانطور که با امضای گیرنده کهنه کار و سابق 49er ، امانوئل سندرز نشان داده شده است.

اگر قدیسان تصمیم به شوک NFL، با این حال، 49ers دیوانه نخواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی