واشنگتن اعلام کرد با شروع QB برای هفته 1 در مقابل ایگلز در اصل در ان بی سی ورزشی فیلادلفیا ظاهر شد

ایگلز اولین تیم NFL خواهد بود که با نام جدید خود با تیم فوتبال واشینگتن روبرو می شود و اکنون پرندگان رسماً می دانند که چه کسی در طول مسابقه هفته ۱ تحت مرکز خواهد بود.

ران ریورا سرمربی واشینگتن روز چهارشنبه رسما اعلام کرد که دوین هاسکینز مهاجم سال دوم در QB مقابل ایگلز آغاز خواهد شد:

هاسکینز ۲۳ ساله در درفت ۲۰۱۹ در مجموع ۱۵مین انتخاب شد و در ۹ بازی فصل گذشته از جمله هفت بازی به عنوان استارت واشینگتن بازی کرد. او هفت تاچ و هفت رهگیری را در ۹ بازی پرتاب کرد، ۵۸٫۶٪ پاس هایش را به پایان رساند و به طور متوسط ۶٫۷ یارد در هر تلاش بود.

ایگلز فصل گذشته یک بار هاسکینز را دید، در هفته ۱۵ که با نتیجه ۳۷ بر ۲۷ واشینگتن را شکست دادند. هاسکینز برای دو تاچ کردن و ۲۶۱ یارد پرتاب کرد و ۱۹ پاس از ۲۸ پاس را تکمیل کرد.

Haskins دقیقا یک ضرب و شتم جهان نیست، اما با Panthers 2019 آزمایش کایل آلن و فقط پشت از زندگی تهدید آسیب ال اسمیت به عنوان تنها گزینه های قابل دوام دیگر برای واشنگتن، تصمیم به بازی Haskins در هفته 1 نوع بدون مغز برای ریورا بود.

هاسکینز در هفته اول به گیرنده های گسترده ای مانند تری مک لورین و استیون سیمز جونیور پرتاب خواهد شد. مک لورین توقف ایگلز در سال ۲۰۱۹ را دشوار ثابت کرد و ۱۰ پاس به مدت ۲۵۵ یارد و دو تاچ کردن در دو مسابقه تیم ها گرفت. در حالت ایده آل، اضافه شدن داریوش اسلی به عقاب ها کمک خواهد کرد تا در راه آن ارتباط هاسکینز به مک لورین قرار دهند.

The Birds kickoff against Washington on Sept. 13, in Washington, at 1 Pm.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی