با آغاز مسابقات تنیس آزاد آمریکا امروز در شرایط بسیار متفاوت، یک چیز هنوز هم یکسان خواهد بود: افسانه ورزشی جان مک انروی در غرفه در مرکز ملی تنیس USTA بیلی ژان کینگ خواهد بود.

مک انروی اواخر هفته گذشته به FN گفت: «من مسابقات را برای ای اس پی ان صدا می زنم.» مک انروی اواخر هفته گذشته با تلفن از یک موزیک ویدئو شوت برای آخرین انتشار همسر پتی اسمیث صحبت می کرد.

این ستاره تنیس به FN گفت که در جریان همه گیر کروناویروس در حال انجام «احساسات مختلطی» در مورد برگزاری این تورنمنت دارد، «اما من درک می کنم که بازیکنان باید معاش کنند. امیدوارم آن را کار خواهد کرد و خوب برای ورزش — که چیز اصلی است. خوشحالم که من از اونايي نيستم که اون بيرون بازي ميکنم

انجمن تنیس آمریکا در ماه ژوئن اعلام کرد که برنامه ریزی کرده است با رویداد سالانه گرند اسلم به جلو برود، هر چند با تغییرات متعددی در پرتو بحران بهداشتی. در میان تغییرات، بازیکنان در حال quarantining در “حباب” و دور مقدماتی معمولی nixed شد.

اما قابل توجه ترین تغییر غرفه های خالی خواهد بود، بدون تماشاگر.

مک انروی که به خاطر تعاملاتش با جمعیت مشهور است، می گوید: «بدون طرفدار، خیلی عجیب است. بدیهی است که شما باید انرژی خودتان را بیاورید، بنابراین این یک حیوان کاملا متفاوت است. و می دانید، بازیکنان خاصی هستند که از جمعیت و دیگران تغذیه می کنند که از [آنها] به زحمت می مانند. این کار به آن افراد کمک می کند.»

وی افزود: امسال به خصوص حدس زدن این که کدام بازیکنان عناوین تک آهنگ ها را به خانه خواهند برد، سخت است. مک انروی می گوید: «هیچ اینقدر بازی کرده است، بنابراین غیر قابل پیش بینی است.» “شما باید با انتخاب های آشکار بروید، اما آن را قطعا crapshoot است.”

در حالی که تعدادی از ورزشکاران دانه بالا — از جمله رافائل نادال ، راجر فدرر ، Ashleigh بارتی و سیمونا Halep — نشسته از رقابت به دلیل آسیب دیدگی و یا نگرانی در مورد ویروس ، وجود خواهد داشت مقدار زیادی از استعداد در دادگاه. نواک کیانگ و سرنا ویلیامز قرار است به همراه ستاره های تنیس بالا و کومر کوکو گاوف و نائومی اوساکا به رقابت برسند.

اوساکا هفته گذشته تیترهایی ساخت، زمانی که روز پنجشنبه در جریان مسابقات آزاد غربی و جنوبی از مسابقه نیمه نهایی خود کناره گیری کرد، تا به تیراندازی اخیر جیکوب بلیک، یک سیاه پوست غیرمسلح که هفت بار توسط ماموران پلیس در کنوشا، ویس به ضرب گلوله از پشت شلیک شد، اعتراض کند. بیانیه او به دنبال تحریم های مشابه ورزشکاران در NBA، WNBA، MLS و دلار آمریکا صورت گرفت.

مک انروی از این اعتراضات اخیر گفت: «من افتخار می کنم که بازیکنان – با ان بی ای شروع می کنند و سپس از ورزش های دیگر حمایت می کنند – که سعی می کنند موضع گیری کنند تا سعی کنند با بی عدالتی نژادی مقابله کنند. به عنوان یک خارجی به دنبال در حال حاضر، در راه، آن را باعث می شود من احساس افتخار است که من یک بار یک ورزشکار بود. و امیدوارم این بار یک تغییر واقعی به وجود خواهد اومده.”

بیشتر از کفش اخبار

K-Swiss پرده برداری از یک جفت از جدید دادگاه آماده تنیس ShoesNike و نائومی اوساکا برنامه راه اندازی برای تغییر زندگی دختران را از طریق SportCoco Gauff کمک به درخواست تجدید نظر تعادل جدید به مصرف کنندگان ژنرال Z — در اینجا چگونه

برای خبرنامه FN ثبت نام کنید. برای آخرین اخبار، ما را در فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام دنبال کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی