هنگامی که خوراک تلویزیون محلی برای جرم پیش فصل سالانه دالاس کاوبویز در یکشنبه شب تلنگر زد، بلافاصله آشکار شد که چیزی متفاوت در مورد اتفاق می افتد.

داک پرسکات؟ بدون نام و شماره.

ازکيل اليوت؟ هیچ چیز قابل شناسایی نیست.

دوران جدید بسیار پیش بینی شده “سه قلو” در گسترده؟ جرسي هاي خالي همه اطراف

این زمین بازیکنان فوتبال نبود. این هیئت شطرنج راه اندازی شده بین دو رنگ جرسی مخالف بود، با بازیکنان کلیدی قابل تشخیص تنها با اشکال، اندازه ها و موقعیت های خود را در زمین است. نه این که بینندگان در واقع هیچ یک از موقعیت های میدان را دیدند، این است. کابوی ها پایکوبی بسیاری از آن، بیش از حد، با تمرکز پخش بر روی یک جریان از عکس زرق و برق حاشیه و زوایای تنگ به اندازه کافی برای خفگی eyeballs.

مایک مک کارتی سرمربی دالاس کاوبویز روز یکشنبه تمرین را تماشا می کند. بازیکنان بدون نام و شماره در جرسی های خود شرکت می کردند. (AP Photo/Michael Ainsworth)

احساس می کرد دالاس یا به سمت اعماق پارانویا می رسد یا قله های هوش. شايد يکم از هر دو تا بود . حداقل یک چیز مسلم بود: very این یک لحظه بسیار بر روی نام تجاری برای کابوی ها در تابستان امسال بود، نه به ذکر است NFL به عنوان یک کل، که به ظاهر یک ماه گذشته را صرف تبدیل شیوه های اردوگاه آموزش به یک سری پیک نیک شرکت سیا.

البته، ميتونستي بازيکنها رو ببيني. اما در اصل برای هر حق رای دادن NFL، شما مجاز به توصیف بسیاری از آنچه که آنها انجام می دهند، که در آن آنها ممکن است اتصالات در یک طرح و یا اینکه آیا آنها در واحدهای شروع بودند. اساسا، سه بازدید کننده کم محبوب به اردوگاه های آموزشی NFL این پیش فصل COVID-19، توییتر و دوربین های تلفن همراه بودند.

این طور بود که ما به این ماه رسیدیم، تیم های NFL خیلی کم در مورد کاری که هر دیگری انجام می دهد می دانند. تقریبا هر حق رای دادن در لیگ با دو قطعه PPE در این ماه گذشته مسلح آمد: ماسک برای محافظت از بازیکنان از ویروس، و دستور gag برای محافظت از تیم ها از دادن هر گونه اطلاعات تاکتیکی در مورد بازیکنان خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی