تا ساعت 4 بعد از ظهر ET در روز سه شنبه، تیمی که می خواهد ادعای تعادل در حال اجرا قرارداد لئونارد فورنت را داشته باشد، می تواند این کار را انجام دهد. پس کسي اينکارو ميکنه؟

در هر منبع لیگ، تیم های متعدد در حال انجام تحقیقات در Fournette، که تا به حال 1152 یارد عجله یکی دیگر از 522 یارد دریافت در 76 جلب. او همان طور که دیروز اشاره شد، یاردهای عجله بیشتری در سال ۲۰۱۹ نسبت به دالوین کوک، جو میکسون، آرون جونز و جاش جیکوبز داشت.

تیمی که Fournette می شود، اگر حداقل یک تیم او را در چشم پوشی ادعا می کند، به ارث می برد 4.167 میلیون دلار حقوق و دستمزد تضمین شده برای مهارت، آسیب، و کلاه بدون زبان افست. و اگر او به عنوان یک عامل آزاد در جای دیگر در پنجره انتخاب پیش نویس جبرانی امضا، خروج خود را به سمت امکان چیدن انتخاب در سال 2022 شمارش.

در واقع برای چهارنت بهتر است اگر او در چشم پوشی ادعا نمی شود. اول، اون ميتونست مقصد بعديش رو به عنوان يه مامور آزاد انتخاب کنه. دوم ، اگر او در شکایت خود را علیه جگوارها در مورد تلاش برای باطل کردن پرداخت تضمین شده خود را برای سال 2020 غالب (و او استدلال مناسب و معقول) ، او می خواهم برای نگه داشتن 4.167 میلیون دلار از جگوارها به علاوه هر آنچه او در جای دیگر می شود.

امروز ميدونيم که آيا کسي قراردادش رو در مورد چشم پوشي ادعا کرده يا نه اگر کسی این کار را نکند، در نهایت خواهیم فهمید که آیا کسی او را امضا می کند یا نه.

کسي ادعا ميکنه لئونارد فورنت در مورد چشم پوشي؟ در اصل در بحث فوتبال حرفه ای ظاهر شد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی