تجارت مایک Clevinger نشان می دهد که تا چه حد رد ساکس از رقابت برای استعداد نخبگان باقی می ماند

سرخ پوستان مایک کلوینگر را در این هفته تا حدودی در دسترس قرار دادند زیرا او اعتماد خود را پس از شکستن پروتکل های کروناویروس از دست داد، بلکه به این دلیل که او پیشنهادهای تمدید آن ها را رد کرده بود و آن ها نمی توانستند از عهده او در درازمدت برآیند.

این طوفان کامل در زمان یک پارچ که باید آس شین بیبر در بالای چرخش کلیولند پیوست و او را قابل مصرف است. رد ساکس که از پرتاب در سال ۲۰۲۱ و فراتر از آن ناامید شده بود، متاسفانه هرگز عاملی برای کلوینگر نخواهد بود، حتی اگر او را می خواستند، واقعیتی که پادرس روز دوشنبه روشن کرد.

سن دیگو ساعاتی قبل از مهلت تجاری برای بسته ای از جمله سه چشم انداز از ۱۱ چشم انداز برتر خود، کلوینگر را به دست آورد.

در این روند، پادرس شکاف بین سیستم مزرعه خود و بوستون را نشان داد که با سال ها معاملات یک طرفه تحت رئیس سابق عملیات بیسبال دیو دومبروسکی که در سال ۲۰۱۸ یک قهرمان سری جهانی نیروگاه را به هزینه آینده این تیم ساخت، کاهش یافت.

بر اساس گزارش های متعدد، پادرس توقف کوتاه گابریل آریاس (چشم انداز شماره ۷ آن ها، در هر MLB.com)، جوی کانتیلو چپ دست (شماره ۹)، و اینفیلدر میانی اوون میلر (شماره ۱۱) را برای سرخ پوستان ارسال خواهد کرد. پیوستن به آنها سابق بالا 50 چشم انداز کال Quantrill — که به رد ساکس در شایعات Mookie بتس در زمستان امسال مرتبط شده بود — و همچنین outfielder جاش نایلور ، انتخاب 12th در پیش نویس 2015.

  • Tomase : معامله مورلند هوشمند ادامه ساکس بازسازی

آریاس یک جوان ۲۰ ساله با قدرت است که پروژه می کند در یک موقعیت کلیدی مدافع پلاس باشد. کانتيلو صاحب يک عمر ERA ۲٫۵۱ در سه فصل از زمان دزديده شدن در دور ۱۶ به عنوان يکی از جوان ترين بازيکنان در درفت سال ۲۰۱۷ است. میلر در قالب پادرس سابق (و رد ساکس) ایستادگی مارک لورتا یک هتر بالاتر از حد متوسط محسوب می شود.

این یک تن از استعداد است، و رد ساکس ممکن است قادر به کنار هم کشیدن چنین پیشنهاد حتی با بهترین چشم انداز خود را. Padres ، در مقابل ، حفظ برخی از جوانان بسیار مورد توجه ترین در بیس بال ، از جمله چپ دست مک کنزی گور ، shortstop C.J. آبرامز ، راست دست لوئیس پاتینو ، و گیر لوئیس Campusano.

معامله ارائه می دهد یادآوری وظیفه بلوم — دوباره پر کردن سیستم مزرعه رد ساکس به طوری که بوستون نه تنها می تواند از درون ساخت ، اما ادعا برای استعدادهای مانند Clevinger اگر آنها آمار بازار. بلوم در حال حاضر گرفته شده است که رویکرد با دو معامله اول خود را، فرود یک جفت از کوزه گر امیدوار کننده از فیلیس برای نزدیک تر براندون Workman و راه اندازی مرد هیث همبره، و یک جفت از بازیکنان موقعیت با پتانسیل از Padres برای اولین بیسمن میچ Moreland.

همانطور که تیک تیک ساعت به سمت 4 بعد از ظهر، بلوم هنوز هم می تواند مرد راه اندازی مت بارنز و گیر مسیحی وازکز حرکت می کند. اگر او این کار را می کند، انتظار داشته باشید که بازگشت یک بار دیگر توسط چشم انداز تحت سلطه قرار گیرد، چرا که تنها راه برای ساخت چیزی پایدار از پایین به بالا است.

  • مهلت تجارت دلار آمریکا وبلاگ زندگی می کنند : آخرین معاملات ، شایعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر