آیکون جورج تاون جان تامپسون جونیور بازیگران هاله بلند بیش از بسکتبال کالج.

در فرد، قامت خود را مرعوب با نگاه حاشیه پرنعمت خود را – حوله کشیده بیش از این شانه و صورت خود را در یک scowl همیشگی. در موفقیت، او الهام بخش نسل هایی از مربیان سیاه پوست به دنبال در رد پای خود را به عنوان اولین مربی آمریکایی آفریقایی که برنده عنوان NCAA. در میراث، تاثیر او فراتر از بازی به عنوان او جورج تاون را به یک نیروی فرهنگی ساخته شده، خواستار اصلاحات از NCAA و مبارزه برای حقوق مربیان جوان سیاه پوست و ورزشکاران.

جان تامپسون جونیور – معروف به “جان بزرگ” در محافل بسکتبال – فوت کرده است. و تا حالا يه لقب مناسب تر از جان بزرگ وجود داشت؟ تاثیر جان تامپسون جونیور از طریق بازی در هر سطح احترام، پیشگام آنقدر جلوتر از زمان خود را که عبور خود را ترک کرده است همسالان و دوستان خود را در تلاش برای در بر گرفتن و زمینه سازی همه چیز او در 78 سال خود را انجام داد.

مایک ترانگسه کمیسر سابق بیگ ایست روز دوشنبه به یاهو اسپورتس گفت: «او یک غول بود. او می گوید: «کاری که او مربیگری انجام داد برای خودش صحبت می کند. همانطور که ما اینجا نشسته ایم و تماشا کرده ایم که چه خبر از ان بی ای و عدالت اجتماعی است، جان 30 سال پیش این کار را انجام داد. اما خودش این کار را کرد.»

بالاترین تعریف به جان بزرگ ممکن است offshoots متنوع از مشروعیت خود را. او به عنوان مربی عنوان ملی سال ۱۹۸۴ را به دست آورد، به سه فینال چهار رسید و در دورانی از مربیان برجسته سیاه پوست مانند تمپل جان چاینی، نولان ریچاردسون آرکانزاس و جورج راوینگ از USC آغاز به کار کرد.

تامپسون همچنین به ساخت بیگ ایست به یک قدرت کمک کرد و بیگ جان در روز دوشنبه بزرگ یک منگنه گرفت و اولین عنوان ملی آن لیگ را تحویل داد.

در طول مسیر، سبک خفه کننده فشار دادن، دفاع فیزیکی و تلاش بی امان او به تبدیل بسکتبال جرج تاون به یکی از برنامه های تعریف کننده نسل کمک کرد. او به نوعی موفق شد یک مدرسه استودی یسوعی در واشینگتن دی سی را به یک برند شهری سرسخت تبدیل کند. ژاکت جورج تاون استارت و موضع دفاعی به جورج تاون چه شلوارک baggy و کوچه oops به میشیگان فاب پنج — سنگ های لمسی که به فرهنگ پاپ نفوذ بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی