ان بی ای چهارشنبه شب در واکنش به تصميمات چند تيم برای شرکت نکنن در مورد تيراندازی اخير پليس به يک سياه پوست در کنوشا در ايالت ويسکانسين که منجر به روزها ناآرامی شده است، تمام بازی های حذفی را به تعويق انداخت.

میلواکی باکز در ابتدا در جریان بازی حذفی روز چهارشنبه ان بی ای مقابل اورلاندو مجیک پیاده روی را به روی صحنه برد. بازیکنان باکز این تصمیم را رسمی کردند که قبل از نوک آف در اورلاندو بازی نکنند، منابع به آدریان ووجناروسکی اتلتیک و ای اس پی ان گفتند.

باکز گارد استرلینگ براون که خود قربانی وحشیگری پلیس است، از بیانیه ای خواند: «چهار ماه گذشته بر بی عدالتی های نژادی جاری پیش روی جامعه آمریکایی آفریقایی ما نور روشن کرده است.»

او ادامه داد: «با وجود درخواست طاقت فرسا برای تغییر، هیچ اقداماتی صورت ن گرفته است، بنابراین تمرکز ما نمی تواند بر بسکتبال باشد.»

تصمیم باکز با لغو بازی هیوستون راکتس در مقابل اوکلاهما سیتی تاندر، و بازی لس آنجلس لیکرز در مقابل پورتلند تریل بلازرز دنبال شد.

تیم های WNBA همچنین گفتند شامگاه چهارشنبه بازی ن خواهند کرد و هر سه بازی لیگ لغو شد.

در یک نمایش آشکار همبستگی، تیم های میلواکی برورز و سینسیناتی ردز ای.اف.ای اندکی پس از اخبار ان بی ای اعلام کردند که آنها نیز بازی چهارشنبه خود را به سرعت به پایان می رسونند. سیاتل مارینرز و سن دیگو پادرس و همچنین تیم های لس آنجلس داجرز و سان فرانسیسکو جاینتز کت و شلوار را دنبال کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی