iOS 14 بتا ممکن است چیدن بخار, اما iOS 13 برنامه بتا برای شمارش نیست. با انتشار iOS 13.7 بتا، ساخت 17H33، اپل شامل تغییرات API برای تنظیم اعلان های قرار گرفتن در معرض COVID-19 بوده است. به روز رسانی این امکان را برای مقامات بهداشت عمومی ایجاد می کند که به کاربران آی فون اجازه دهند بدون نصب برنامه ایالت خود هشدارهای قرار گرفتن در معرض کروناویروس را دریافت کنند.

به روز رسانی اپل به چارچوب اطلاع رسانی نوردهی COVID-19 در iOS 13.7 نشانه فاز دو از طرح اپل و گوگل است. فاز یک کاربران را ملزم به نصب یک برنامه، که در iOS 13.5 آغاز شده است، در حالی که فاز دو خندق که نیاز به برخی از درجه، و آن را آسان تر برای مشتریان به پرش در هیئت مدیره از آن انتخاب کردن در تنظیم سیستم است.

در حالی که هنوز هیچ ایالتی ویژگی جدید را اجرا نکرده است، برای آنها وجود دارد. با این حال ، برای بررسی یک مورد مثبت ، برنامه برای مقامات بهداشت عمومی دولت شما هنوز هم مورد نیاز برای تایید آن ، با توجه به منابع ما است. امیدوارم، که تغییر می کند.

با بروز رسانی، منوی اعلان های نوردهی از درون تنظیمات –> حریم خصوصی –> سلامت –> COVID-19 ورود به تنظیمات –> اعلان های مواجهه نقل مکان کرد. همچنین، در منو، شما یک شعبده بازی جدید برای “هشدارهای در دسترس بودن” خواهید دید، که به شما اجازه می دهد بدانید که منطقه شما چه زمانی این ویژگی را اضافه کرده است. هر دوی این حرکت ها آن را در راستای آنچه که قبلاً در iOS 14 دیده ایم قرار داده اند.

گذشته از آن، چیزی نیست که ما در iOS 13.7 پیدا کرده ایم تا در مورد آن هیجان زده شوید. به نظر می رسد به روز رسانی تنها بر روی تغییر به اعلان های قرار گرفتن در معرض تمرکز. جزئیات برای به روز رسانی تنها در مورد آن صحبت کنید و برخی از رفع اشکال بدون نام, در حالی که یادداشت های انتشار توسعه دهنده خالی هستند.

iOS 13.7 به شما اجازه می دهد تا انتخاب کردن در به COVID – 19 قرار گرفتن در معرض سیستم اطلاعیه ها بدون نیاز به دانلود یک برنامه. در دسترس بودن سیستم بستگی به حمایت از اقتدار بهداشت عمومی محلی خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر به covid19.apple.com/contacttracing. این انتشار همچنین شامل رفع اشکال دیگر برای آی فون خود را.

اپل برای اولین بار در iOS 13.7 بتا 1 به توسعه دهندگان در 10 صبح دلار آمریکا در روز چهارشنبه، اوت 26، که دو هفته پس از انتشار پایدار iOS 13.6.1 بود. سه ساعت بعد، بتا را برای آزمایش کنندگان بتای عمومی نیز منتشر کرد. هر دو به روز رسانی می آیند تنها یک روز پس از اپل دانه iOS 14 بتا 6 به توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا عمومی.

چگونه برای دانلود و نصب iOS 13.7

برای به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.7 dev بتا 1, شما نیاز به یک توسعه دهنده ثبت نام. شما می توانید تصویر بازیابی برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه دهنده استفاده کنید (نصب با iTunes یا یاب) و یا نصب مشخصات پیکربندی، و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را, سر به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار برای شروع نصب آخرین بتا ساخت, و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را نصب به طور خودکار اگر “به روز رسانی خودکار” فعال است.

برای دانلود و نصب iOS 13.7 بتای عمومی 1، از طریق سایت بتا اپل ثبت نام کنید، پروفایل پیکربندی را دانلود و نصب کنید، سپس از طریق هوا به روز رسانی کنید. اگر شما در حال حاضر مشخصات, رفتن به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار برای شروع نصب و راه اندازی آخرین بتا ساخت, و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را نصب به طور خودکار اگر “به روز رسانی خودکار” فعال است.

اتصال خود را بدون بیل ماهانه امن نگه دارید. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از ابزار جدید هک فروشگاه, و تماشای Hulu یا نت فلی بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

پوشش

تصویر و تصاویر توسط جیک پترسون / ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی