عصبانی سرنا ویلیامز می گوید عملکرد در شکست شوک بود ‘مانند آشنایی با یک پسر است که شما می دانید بمکد’


Flushing Meadows, New York, USA; سرنا ویلیامز (ایالات متحده آمریکا) واکنش نشان می دهد بین مجموعه در طول یک بازی در برابر ماریا ساککاری (GRE) در طول غرب و جنوب باز در USTA بیلی ژان کینگ مرکز ملی تنیس – رابرت دویچ ایالات متحده آمریکا امروز ورزش

سرينا ويليامز سرخوردگی ای را که در شکست شوک روز سه شنبه ماريا ساککاری در آزاد غربی و جنوبی احساس می کرد، به سرخوردگی که در يک رابطه بد گير کرده بود، شبيه کرد.

ویلیامز 5-7 7-6(5) 6-1 باخت در دور 16 ضربه بزرگی به آماده سازی های خود را برای هفته آینده ایالات متحده باز بود، جایی که 38 ساله در حال مناقصه برای رکورد برابر 24 عنوان تک آهنگ گرند اسلم است.

این دوم خسته کننده سه تنظیم در دور به عنوان بسیاری از ویلیامز بود، که از دست دادن فرصت برای بستن مسابقه در خدمت در مجموعه دوم قبل از حریف یونانی خود را راه اندازی بازگشت.

“سخت بود. من به معنای واقعی کلمه باید آن مسابقه را برنده می شدم. هیچ بهانه ای وجود نداشت.» ویلیامز که در یک نقطه راکت خود را به غرفه های خالی پرت کرد و همچنین نقض زمانی دریافت کرد، به خبرنگاران گفت.

“من به معنای واقعی کلمه خودم را در این وضعیت قرار داده است. ميدوني، مثل اينه که با کسي قرار بذاري که ميدوني مزخرفه. اين کاريه که من اين بيرون انجام ميدم انگار بايد از شر اين يارو خلاص بشم فقط با عقل جور در نمياد خسته کننده است.”

“سخت بود… من فرصت های زیادی برای پیروزی داشتم و باید آن یکی را بفهمم، مثل اینکه چگونه دوباره شروع به پیروزی در آن مسابقات کنم.»

ویلیامز که تناسب اندام مسابقه اش پیش از اوپن مورد پرسش قرار گرفته بود، گفت که او نیز با گرفتگی به سمت پایان مسابقه دست به گریبان است.

وی افزود: من شروع به گرفتگی کردم اما نباید در آن وضعیت قرار می گرفتم.

“من فکر نمی کنم که کمک ذهنی زمانی که آن را مانند، شما می دانید که مسابقه به پایان رسید و شما برنده شده اند، و در حال حاضر پاهای خود را از قبل خسته شده بود و در حال حاضر آنها حتی خسته تر است.”

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ سرنا ویلیامز سرخوردگی ای را که در شکست شوک روز سه شنبه ماریا ساککاری در آزاد غربی و جنوبی احساس می کرد را به سرخوردگی گیر افتادن در یک رابطه بد شبیه کرد. ویلیامز 5-7 7-6(5) 6-1 باخت در دور 16 ضربه بزرگی به آماده سازی های خود را برای هفته آینده ایالات متحده باز بود، جایی که 38 ساله در حال مناقصه برای رکورد برابر 24 عنوان تک آهنگ گرند اسلم است. این دوم خسته کننده سه تنظیم در دور به عنوان بسیاری از ویلیامز بود، که از دست دادن فرصت برای بستن مسابقه در خدمت در مجموعه دوم قبل از حریف یونانی خود را راه اندازی بازگشت. “سخت بود. من به معنای واقعی کلمه باید آن مسابقه را برنده می شدم. هیچ بهانه ای وجود نداشت.» ویلیامز که در یک نقطه راکت خود را به غرفه های خالی پرت کرد و همچنین نقض زمانی دریافت کرد، به خبرنگاران گفت. “من به معنای واقعی کلمه خودم را در این وضعیت قرار داده است. ميدوني، مثل اينه که با کسي قرار بذاري که ميدوني مزخرفه. اين کاريه که من اين بيرون انجام ميدم انگار بايد از شر اين يارو خلاص بشم فقط با عقل جور در نمياد خسته کننده است.” “سخت بود… من فرصت های زیادی برای پیروزی داشتم و باید آن یکی را بفهمم، مثل اینکه چگونه دوباره شروع به پیروزی در آن مسابقات کنم.» ویلیامز که تناسب اندام مسابقه اش پیش از اوپن مورد پرسش قرار گرفته بود، گفت که او نیز با گرفتگی به سمت پایان مسابقه دست به گریبان است. وی افزود: من شروع به گرفتگی کردم اما نباید در آن وضعیت قرار می گرفتم. “من فکر نمی کنم که کمک ذهنی زمانی که آن را مانند، شما می دانید که مسابقه به پایان رسید و شما برنده شده اند، و در حال حاضر پاهای خود را در حال حاضر خسته شده بود و در حال حاضر آنها حتی خسته تر است.” …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmaantalya çithtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktirici