همانطور که ریونز برنامه حرکت بعدی خود را با ایمنی ارل توماس، بهترین نتیجه برای تیم خواهد بود تجارت است. اما اگر هیچ تیم دیگری حاضر به تجارت برای یک بازیکن نیست: (1) که به سرعت در رختکن به شدت نامحبوب شده است؛ (2) که بهترین روزها پشت سر او هستند. و (3) که در حال گرفتن برش به هر حال، ریونز ممکن است چاره ای جز برش او را داشته باشد.

اگر ریونز بخواهد از پرداخت پول به توماس اجتناب کند، ابتدا باید او را به خاطر رفتار زیان بار برای تیم به حالت تعلیق در می آورد. و ظاهرا بر اساس اتفاقاتی که در تمرین روز جمعه افتاد، زمانی که او با چاک کلارک ایمنی جنگید، خواهند بود.

پس از آن این سوال مطرح می شود که آیا و تا چه حد هر یک از شواهد ویدئویی تولید شده در عمل نشان خواهد داد که چه اتفاقی افتاده است. سپس سوال این خواهد بود که آیا آنچه نشان داده می شود برای توجیه تعلیق کافی است یا نه. شايد اينطور باشه، شايد اينطور ن باشه؛ اگر هست، همه چیز برای ریونز خیلی ساده تر می شود.

همچنین مربوط خواهد شد هر گونه هشدار گذشته و یا جریمه است که تیم ممکن است به توماس تحمیل شده است. سال گذشته با هم تیمی براندون ویلیامز جنگید. می توانست انضباطی تحمیل شود که هیچ از آن خبر ندارد. همچنین می تواند موارد دیگری در فایل وجود داشته باشد، چرا که تیم رکورد را در پیش بینی تعلیق بالقوه، انتشار، و اجتناب از ۱۰ میلیون دلار حقوق و دستمزد اوراق می کند.

ویدئو از عمل روز جمعه می شود شواهد کلیدی در مورد بالقوه در برابر ارل توماس در اصل در بحث فوتبال طرفدار ظاهر شد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی