لوکا افسانه : Doncic قرار دادن NBA در اطلاع

در پایان لوکا دونچیچ بازی را درست همان جایی که می خواست داشت داشت و جایی که ریک کارلیسل دعا می کرد می تواند بعد از نزدیک به ۵۳ دقیقه باشد: دست های دونچیچ.

فصل اول در کتاب لوکا افسانه در بعد از ظهر یکشنبه نوشته شده بود، زمانی که Doncic در پوش کردن عملکرد حذفی تمام وقت با اضافه کاری زنگ ضرب و شتم سه گانه به گره زدن سری دور اول Mavericks با لس آنجلس کلیپرز در دو بازی هر قطعه.

Doncic در زمان دفاع شات می خواهید او را در این زمان در کوتاه حرفه ای NBA خود را، متمایل، گام به عقب سه. اما لحظات اغلب فراتر از اعداد، و گاهی اوقات آن را تنها یک sliver از نور روز طول می کشد به نوبه خود هو همهمه، رفتن به خانه در پنج سری به مبارزه با سگ.

حتی بیش از قرار دادن ترس را به کلیپرز مورد علاقه، Doncic NBA در توجه قرار داده است: این احساس می کند مانند ببر “سلام جهان” و یا جردن در باغ بوستون در سال 1986، لحظه ای که شما می دانید چیزی خاص در راه است.

عملکرد تاریخی Doncic قرار می دهد او را در یک اتاق وارد شده تنها توسط اسکار رابرتسون و چارلز بارکلی — حداقل 40 امتیاز ، 15 ریباند و 10 کمک در یک بازی حذفی — با فک انداختن 43 نقطه ، 17 – ریباند ، 13 کمک نشان دادن — همه در حالی که تصمیم گیری در زمان بازی در مچ پا پیچ خورده او در بازی 3 پایدار است.

او matchups او می خواست شکار — حتی اگر Kawhi لئونارد به او اختصاص داده شد و انجام یک کار بهتر از هر دیگری در فهرست کلیپرز — و کردم Reggie جکسون در او در ثانیه های گذشته سوئیچ ، بهره برداری از استراتژی دفاعی است که به نظر می رسید به دعوت Doncic به دنبال مدافعان.

کارلیسل گفت: او بازی را خیلی خوب درک می کند. “کلیپرها، توپ را در دستان کاوی قرار دادند. شما سعی می کنید برای کمک به ایجاد یک وضعیت که در آن یک مرد می شود یک شات تمیز. این لیگ یک بازیکن است. همه چیز در مورد کاری است که روی زمین انجام می دهند.»

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید