جورج کارل پاره مارک جکسون: ‘چند نفر از تیم های من تبدیل به سلسله درست پس از من رفتم؟

در سال ۲۰۱۳ وریورز مربی گری مارک جکسون در دور اول ناگتس مربی گری جورج کارل را ناراحت کرد. پس از فصل، آندره ایگوئودالا دنور را به سمت گلدن استیت در آژانس آزاد ترک کرد. کارل ایگوئودالا را متهم کرد که در جریان سری حذفی خال جکسون است.

کارل و جکسون واضحه که از دشمني شون رد نشدن

اظهار نظر در طول بازی لیکرز 2 پیروزی در برابر تریل بلیزرز دیشب، جکسون و جف ون گاندی در مورد دفاع کارملو آنتونی بحث کردند.

خورخه آلونسو از BroBible:

جکسون:

افرادی که کارملو آنتونی را در گذشته برای دفاع از او و هر چیز دیگری کشته بودند، اشتباه می کردند. اين يارو داره “لبرون جيمز” رو تمام دادگاه ميگيره. اون خيلي همتا شده

ون گاندی:

من با اون موافق نيستم . من موافق نیستم که آنها اشتباه می کردند. این یک تغییر است. این متفاوت است. این قرار دادن بیشتر به دفاع است. شايد قبل از اين، اون به سختي دفاعي بازي نميکرد.

جکسون:

پس، يه مسئوليت مشترک براي هر کسي که اجازه داده اون دفاع بازي بشه وجود داره. چون به دلایلی با این فرهنگ خریده است. و اون بهش متعهده .

کارل – که مربی آنتونی در ناگتس بود – از این قاعده مستثنی شد.

کارل:

جکسون:

فکر نميکردم جکسون به کارل شليک کنه من آن را به عنوان انتقاد از مربیان اخیر تر آنتونی، مایک د آنتونی (با راکتس و نیوکس) و بیلی داناوان (با تندر) در نظر گرفتم.

تلاش دفاعی آنتونی با پورتلند بهبود یافته است. اون به هيچ وجه مدافع بزرگي نيست . اما 36 ساله بیش از انتظارات – به خصوص در این سری زمانی که با LeBron همسان.

هیچ سزاوار سرزنش بیشتر برای کاستی های دفاعی قبلی آنتونی – و اعتبار برای تعهد دفاعی بهبود یافته آنتونی – نسبت به خود آنتونی.

شاید مربیان قبلی آنتونی می توانستند زودتر الهام بخش این سطح از شدت دفاعی از آنتونی باشند. کارل مشکل را تشخیص داد اما نتوانست به اندازه کافی به آنتونی برسد تا آن را برطرف کند.

که گفت : هر مسائل دیگر جکسون به عنوان یک مربی بود ، او ساخته شده دفاع stout در اطراف بازیکنان به طور معمول در آن انتهای زمین متمرکز نشده است. اظهار نظر دودمان کارل نیش می کند. اما جکسون در آن چهره مربیگری از کارل پیشی گرفت.

جورج کارل پاره مارک جکسون: ‘چند نفر از تیم های من سلسله درست پس از من سمت چپ شد؟’ در اصل در NBCSports.com

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ مارک جکسون افکاری در مورد دفاع کارملو آنتونی داشت. جورج کارل از این قاعده مستثنی شد. …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmaantalya çithtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktirici