شروع داغ برای وودز در بوستون ، فقط نه در زمین گلف

تایگر وودز به تماشای سه راه خود را شات در سوراخ هشتم در طول دور سوم مسابقات گلف قهرمانی PGA در TPC هاردینگ پارک شنبه، اوت 8، 2020، در سان فرانسیسکو. (AP Photo/Jeff Chiu)

نورتون، ماساچوست — تایگر وودز پنج شنبه قبل از اینکه حتی اولین ضربه اش را بزند به یک شروع داغ پیاده شد.

تصاویر وودز در محدوده تمرین مالیدن پشت فوقانی اش با حوله و قرار دادن یک بطری آب سرد در پشت گردنش برای کسی که چهار عمل جراحی پشت را تحمل کرده نگران کننده بود. او ماه گذشته در یادبود گفت که روزهایی دارد که پشتش احساس درستی ندارد.

اين يکي از اونا نبود .

وودز تا به حال برخی از روغن های گرمایش اعمال شده به پشت فوقانی خود را قبل از teeing کردن در اعتماد شمالی، و آنها کمی تند بودند. اون داشت مازاد رو مالش ميکرد و سعي ميکرد با آب خنکش کنه

هنگامی که او در TPC بوستون کردم، آن را در زمان او کمی زمان بیشتری برای گرم کردن.

وودز تا دو پوت روی سوراخ پار-۵ ۱۸ در حالی که نوبت را می گرفت پرنده درست نکرد و سپس چهار بردی را در یک کشش شش سوراخی در جلو نه برای یک ۳ زیر ۶۸ دوید. اون چهار تا شليک از سرنخ برات گذاشت

وودز در مورد روغن های داغ گفت: “کمرم به آن عادت کرده است.” ما هميشه اينکارو ميکنيم تا بتونم شل بشم تصمیم گرفتم مقداری روی گردنم بذارم و به اندازه کمرم قابل تحمل نیست، بنابراین به شدت داغ می شود. این تقریبا در هر ورزش دیگر شایع است، و به خصوص هاکی. اون آدما يه سري چيزاي خيلي داغ روي پاهاشون ميذارن ولي تو بهش عادت کردي

“کمر من بسیار مصون از آن است، او گفت. “اما گردن من نيست”

۶۸ او پایین ترین شروع او از آخرین پیروزی اش در مسابقات قهرمانی زوزو در ژاپن بود، هر چند که اندازه نمونه کوچکی است. وودز از آن زمان تاکنون تنها پنج بار بازی کرده است. او که تنها دو بار از زمان از سرگیری تور PGA در ماه ژوئن بازی کرده است، با گل قرار گرفتن در میان ۳۰ نفر برتر پس از دو هفته به شماره ۴۹ در جام فدکسی سقوط کرده است تا بتواند به قهرمانی تور برسد.

وودز به پوتر قدیمی خود رفت – کمی کوتاه تر از کسی که او در هاردینگ پارک در مسابقات قهرمانی PGA دو هفته پیش استفاده می شود – و هیچ نگاه خوبی به پرنده تا زمانی که او به پار-5 18th در دو رسید.

در جبهه نه که حدود نیم سکته مغزی آسان تر بازی می کرد، شانس بیشتری داشت و بیشتر آن ها را تبدیل کرد. او پرنده در هر دو par 3s، از 15 فوت در شماره 3 و از 6 فوت زیر فنجان در شماره 8 ساخته شده است.

گفت: هر وقت به خودم نگاه می کردم، آنها را درست می کردم.

هر دو bogeys توسط عکس سه راه ضعیف راه اندازی شد، یکی که آمار حق درخت از fairway 13th و او را ترک کرد هیچ شات در سبز، و دیگری در سوراخ نهایی خود را در شماره 9 زمانی که او از خشن راست به یقه تراشیده از پناهگاه حدود 25 متری کوتاه از سبز رفت.

با این حال ، او به اندازه کافی پرنده بیش از 10 سوراخ گذشته خود را به رفتن در مسیر درست ساخته شده است.

”آمدن به زمین گلف من می دانم کمک می کند، گفت: وودز، که یک پیروزی و دو دونده به پایان می رسد در TPC بوستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید