مدیر سابق Orioles باک Showalter برای تلفن های موبایل خاموش در دفاع از فرناندو تایس جونیور مناظره

مدیر سابق Orioles باک شوالتر است که داشتن هر گونه بحث در مورد قوانین نانوشته.

Showalter صدا کردن در شبکه بله در روز سه شنبه پس از سلام بزرگ فرناندو تایس جونیور در 3-0 زمین در نهمین دوره بحث مشتعل در سراسر لیگ بیس بال عمده.

تاتس با پادرس تا 10-3 در نهمین بازی آمد، با بازی در حال حاضر تصمیم گرفت، و جلب من از رنجرز مدیر کریس وودوارد.

وودوارد بعد از بازی گفت: «من شخصاً از این کار خوشم نمی اومد. “هفت نفر در هشتمين دور ِ کار به سر مي بريد” به طور معمول زمان خوبی برای نوسان 3-0 نیست. اين جوري بود که همه ما توي بازي بزرگ شديم اما، مثل من گفت، هنجارها به طور روزانه در حال چالش است. پس فقط به خاطر اینکه دوست ندارم به این معنی نیست که درست نیست من فکر نمی کنم ما آن را به عنوان یک گروه دوست داشت.”

پس از بحث و جنادي که در مورد اهميت يا ضرورت آن از طريق ليگ به وجود مي امد، از «قوانين نانوشته» مدير سابق اورايلس نظرات خود را روشن ساخت.

وقتی چیزی از روشی که در بازی بزرگ شده بودم من به پایین نگاه می کردم و اگر کسی از این بابت ناراحت نبود مانی ماچادو یا جی جی هاردی یا آدام جونز پس من کی هستم که به روش بازی کردن تحمیل کنم؟ شوآلتر شروع شد “اگه با شمارش 3-1 به خونه اي بري ديوونه ميشدن؟ تو پايگاه هاي پر داري اگر او آن را برای توپ چهار طول می کشد، شما می خواهید به فشار اجرا در سراسر. من همیشه احساس می کردم که شما نوسان ی خفاش به من فرصت بهتری می دهد تا کسی را از زمین در بیاویم.»

شواتلر 64 ساله، آخرین بار در سال 2018 مدیریت شد، قبل از اینکه قراردادش توسط اورایلس تمدید نشده باشد.

سه بار مدیر AL سال، Showalter افزود که در حالی که بازی در حال انجام است، شما هنوز هم باید بازی. او ترک خورده او همیشه می خواستم به صفحه اصلی بروید و می گویند اگر بازی تمام شد، به دادن شست بالا یا پایین برای پایان دادن به بازی.

در عوض، او گفت که این بازی بازیکنان است، و هیچ نباید عجله به انتقاد بیش از چیزی بازیکن پیدا کردن قابل قبول است.

“من می توانم به دهه های 50 و 60 و نشان دادن آن بچه ها آن را متفاوت از روش بازی شما در دهه 70 و 80s بازی بود، “Showalter ادامه داد. من فکر می کنم همه ما نیاز به نوعی از قرص و به خاطر داشته باشید، اگر آن را ناراحت نمی بازیکنان و طرفداران، که ما به تحمیل اراده ما در مورد چگونگی ما بزرگ شد تا بازی. ما رو درست میکنه؟ ما رو اشتباه میکنه؟ نه لزوماً، بلکه آنچه بازیکنان به شما می گن رو بگم.”

  • حرکت در خارج از: دیویس در ترکیب نیست
  • جالب: مانت کسل پستی باعث هشدار کاذب می شود
  • خیلی خوب : O’s luggers outpacing داجرز
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    کتاب زبان اصلی

    ایندکسر

    دیدگاهتان را بنویسید