چرا جیانوو و باکس در جای بدی قرار می دن

*میلواکی باکس’ شروع به حذفی غیر متعارف برداشت درست جایی که در ماه مه گذشته از آن خارج شد، زمانی که جاده خود را به فینال NBA با یک دوتور بین المللی در کانادا برخورد کرد، آنها در حالی که آنها از دست داده امکسی خود را در مرز و هرگز آن را پیدا کرد.

آن موکسی دوباره نتوانست سه شنبه در حباب دیزنی NBA دوباره به زمین بازگردد و در نتیجه اورلاندو مجیک در بازی ۱ از سری دور اول خود در مقابل این تیم با بهترین رکورد در ان بی ای نورد کرد.

همچنین این ارزش به خاطر داشت سحر و جادو را شوکه تورنتو رپتوردر در بازکن حذفی سال گذشته قبل از رپتور خود را راست و قهرمان شد.

باکس ها که در بازی ۱ ۱ مورد علاقه های ۱۴ امتیازی بودند، امیدوار هستند که نتیجه مشابهی در این اجرا پرانتی به دست بیاید زیرا ارواح بازی های حذفی گذشته نیاز به جن گرفتن دارند.

بسیاری می تواند در سال تقویم تغییر — و یا 15 ماه ، حتی. با وجود رکورد ۶۰ برد و رمپ آن ها از دو دور اول بازی های حذفی سال گذشته، هیچ فشاری بر باکس ها وارد نشده بود تا از طریق یک کنفرانس شرقی که از LeBron کمتر است، بگذرد و MVP Giannis Antetokounmpo و مربی سال مایک بودنهولزر را در همان طرف بکند.

برچیده شدن آن که کاووی لئونارد و رپتورها در فینال های شرق پس از عقب افتادن از دو بازی به طور گسترده ای مشخص شد که یک تیم رپتور در زمان مناسب به اوج خود می رسید، با بازیکن راست راه را رهبری می کرد و شکست باکس نبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>