سابرس استخدام ایالات متحده آمریکا ست Appert به مربیگری AHL روچستر

بوفالو، ان.ی.(AP) — بوفالو سابرس مربی سابق برنامه توسعه تیم ملی هاکی ایالات متحده آمریکا سث اپرت را استخدام کرد تا به عنوان مربی وابسته به لیگ کوچک خود، آمریکایی های روچستر از لیگ هاکی آمریکا، روز سه شنبه را بر آن دارند.

Appert سه فصل گذشته را با هاکی ایالات متحده آمریکا و پیش از آن 11 فصل مربیگری در رتبه کالج در موسسه پلی تکنیک رنسلایر صرف. ۴۶ ساله سابقه مربیگری قبلی در سطح حرفه ای را نداره.

او کریس تیلور را که ناگهان در ماه ژوئن به عنوان بخشی از تکان دادن سابرس بزرگ اخراج شد و در آن حق رای دادن نیز مدیر کل جیسون بوتیرایل، کارکنان و پیشآهنگان متعدد خود را به عنوان بخشی از یک پاک سازی هزینه برش اخراج کرد.

Appert تا به حال ترکیبی 43-29-7 رکورد در زمان تقسیم بین تیم های زیر 17 و 18- هاکی ایالات متحده آمریکا. او همچنین دستیار مربی در تیم آمریکا بود که در سال ۲۰۱۷ به قهرمانی نوجوانان جهان، و سرمربی تیم زیر ۱۸ سال آمریکا که مدال نقره کسب کرده بود، دست پیدا کرد.

همچنین اپرت تجربه کوتاهی در مربیگری بازیکنان سطح NHL به عنوان دستیار مربی در تیم ملی آمریکا داشت که در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ به رقابت می انجامید.

Appert چهار فصل کالج خود را صرف بازی گل در دانشگاه ایالتی فریس، و پیش از این به عنوان دستیار در دانشگاه دنور خدمت کرده است.

برای پوشش بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>