چیس یانگ پس از از دست دادن یک تمرین ی را اخراج خواهد کرد طرفداران واشنگتن

سه شنبه اولین روز تمرین های خالی شده برای تیم فوتبال واشنگتن مشخص شد و طولی نکشيد که درفت دور اول آنها در آن ها به پا شود. برای بسیاری از روز، دوم انتخاب کلی چیس جوان به عنوان خوب به عنوان تبلیغ نگاه کرد، با توجه به گزارشگران متعدد حاضر در عمل است.

با این حال، یک چیز است که یانگ انجام می کند زمانی که او یک خاص است که طرفداران واشنگتن آتش را برنده نیست.

برای هر هر تمرین یکه وز که یانگ برنده نمی شود، راشگر پاس به زمین می پرد و پنج بار فشار-بالا را می دزدد.

این چیزی نیست که مربیان از او خواسته تا انجام شود؛ جوان خود را با فشار-ups مجازات زمانی که او احساس می کند او را به بازی را نمی کند، در هر ورزشکار Rhiannon واکر.

رها کردن به زمین و حذف پنج تاکتیک رایج در پاپ وارنر و فوتبال جوانان است، به عنوان یک راه مربیان می توانند بازیکنان را برای اشتباه انضباط است.

اما این متفاوت است. این NFL است، و نه پی وی سطح فوتبال. بنابراین خواسته های فیزیکی روزمره در سطح حرفه ای بسیار بیشتر است. و این ایده تازه کار است، نه مربیان، که پنج بار بعد از بازی نکردن، پنج بار فشار به بالا را در بیارند.

خوب، در مورد یانگ، او در روز سه شنبه فشار-های زیادی انجام نمی داد، چون انتخاب شماره 2 به طور کلی غالب به نظر می رسه.

در یک ویدیو که توسط تیم ارسال شده بود، یانگ قدرت دیوانه وار خود را به نمایش می گذاشتند به سادگی پرتاب مقابله تهاجمی پل آدامز به طرف در یک تمرین 1-در-1. این ویدئو دور های خود را در رسانه های اجتماعی ساخته شده است، با نام یانگ در توییتر به دلیل آن روند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>