تگزاس دادن معامله 7 ساله شافر به ارزش 13.8 میلیون دلار

آستین، تگزاس (AP) — جدید تگزاس مربی زنان ویک شافر خواهد شد هفت سال ، قرارداد تضمین شده به ارزش 13.8 میلیون دلار هنگامی که معاونان مدرسه رای به تصویب این قرارداد در هفته بعد.

تگزاس در ماه آوریل پس از تمدید نشدن قرارداد کارن استون مربی سابق، شافر را از ایالت میسیسیپی به استخدام خود در می گرفت.

حقوق سالانه شافر با ۱/۸ میلیون دلار شروع می شود و تا سال آخر به ۲/۱ میلیون دلار افزایش می یابد. او می شود 300،000 دلار برای هزینه های متحرک و پرداخت 200،000 دلار در پایان فصل 2024-25. معاونان در پیش ارابه خود را در جلسات چهارشنبه و پنجشنبه جزئیات قرارداد نوشته شده است.

‘شافر’ بولداگ ها را دو بار به بازی قهرمانی کشور هدایت کرد، در سال ۲۰۱۷ به خط برد ۱۱۱ بازی UConn پایان داد و در هفت فصل در ایالت میسیسیپی به ۲۲۱-۶۲ رفت.

تگزاس از سال ۱۹۸۶ تا به حال یک عنوان ملی به دست نیافته و آخرین بار در سال ۲۰۰۳ به فینال چهار رفت. استون تیم های تگزاس را چهار بار به سمت شیرین ۱۶ یا دورتر رهبری کرد و تنها یک فصل باخت در هشت سال با درازشاخ ها داشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>