‘من می توانم در MLS بازی, اما من هنوز یک سال در یوونتوس باقی مانده است’ – Higuain انتظار ‘پویا متفاوت’ تحت Pirlo

Gonzalo Higuain پذیرفته است که او “می تواند در MLS بازی” یک روز، اما هنوز هم قصد دارد برای دیدن از سال نهایی خود را در یوونتوس، و انتظار می رود “پویا” در باشگاه تحت سرمربی جدید آندره پیرلو.

Higuain به ورزشگاه آلیانز بازگشت تابستان گذشته پس از طلسم وام شش ماه در چلسی، و برجسته در 44 بازی در سراسر تمام رقابت ها برای Juve در 20-2019.

بازگشت بالقوه به ریور پلیت برای هیگواین تموم شده است، اما قرارداد فعلی او به دلیل منقضی شدن تا سال 2021 نیست، و او در حال حاضر درآمد 7.5 میلیون یورو گزارش شده (£ 7m /$9m) در هر سال در دستمزد در تورین است.

اگر چه مردی که در جادوها در رئال مادرید، ناپولی و آث میلان نیز گرفته است کاملا ً محتوا برای ماندن در حال حاضر، او باز است به انجام یک چالش جدید در ایالات متحده در برخی از نقطه است.

اما حالا من در یوونتوس هستم، هنوز یک سال باقی مانده است. ما خواهيم ديد چه اتفاقي مي افته

در پنج روز به آموزش برمي گرديم و مي بينيم که چطور خواهد بود با مربی جدید، قطعا پویایی متفاوتی وجود خواهد داشت.”

در پاسخ به این سوال که آیا دیدن حرفه خود را در آرژانتین دارای هر گونه درخواست تجدید نظر، Higuain پاسخ داد: “من آن را از دست نخواهم داد، اما من دوست دارم تماشای آن.

من جوان شروع کردم و بازیکنان زیادی برای بازگشت به خصوص برای آینده خانواده های خود مردد هستند. •آمریکا، چین یا عربستان سعودی ترجیح داده می شود.”

ستاره سابق ناپولی در ادامه از حرکت جنجالی خود از استادیو سان پائولو به ورزشگاه آلیانز در سال ۲۰۱۶ دفاع کرد و اضافه کرد: «من، خائن؟ من از امضا کردن برای یوونتوس پشیمان نیستم.

چند بازیکن از ریور به بوکا رفتند، از اینتر به میلان؟

“آنها همین را در مورد رونالدو، پیرلو و بسیاری دیگر گفتند. این بخشی از فوتبال است.”

Higuain همچنین در وضعیت کنونی لیونل مسی در بارسلونا وزن، با گزارش ها را به شش بار با توپون دیا یا برنده با حرکت به دور از کمپ نو گسترده در پس از شکست تکان دهنده لیگ قهرمانان باشگاه به بایرن مونیخ ارتباط.

آرژانتين بين المللي از هموطنش گفت: “نمي دونم اون بارسلونا رو ترک مي کنه يا نه. موقعیت دشوار و نمایشی است.

فقط او نبايد بدونه که چيکار کنه اميدوارم بهترين اتفاق ها بيفته و اون بتونه خوشحال باشه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>