مسیحی Vazquez تلاش حفاری در یانکی پس از رد ساکس’ آخرین از دست دادن نیویورک

حال و آینده ی بوستون رد ساکس خیلی بد جوری سرحاله – ولی حداقل اونا هنوز گذشته رو دارن

قرمز ساکس در شب دوشنبه در نیویورک با شکست 6-3 به یانکی ها سقوط کرد، هشتمین بادرفت پیاپی خود را. آنها 10 را مستقیما به یانکی ها که به سپتامبر 2019 قدمت و 1-14 در ورزشگاه یانکی از آغاز فصل 2019 از دست داده اند.

پس، سوکس چه احساسی در مورد رقیبانش داره که شبانه بر اونها مسلط میشوند؟ در اینجا چیزی است که مسیحی Vazquez تا به حال به دوشنبه می گویند که در مورد آن 1-14 stat پرسیده شده ، از طریق MassLive.com کریس Cotillo :

اونا حلقه ندارن و من هم يکي دارم ما در بازی های حذفی آنها را شکست می دیم و من حلقه ام را دوست دارم.”

قرمز ساکس در واقع، نیویورک را در لیگ آمریکا در سال 2018 شکست سری در مسیر به عنوان سری جهانی. یانکی ها از سال ۲۰۰۹ تا به حال یک سری جهانی را نبرنده اند، بنابراین در واقع هیچ حلقه ای (به جز برت گاردنر، که در آن ترکیب ۲۰۰۹ بود) را ندارن.

هنوز هم، کمی عجیب است برای وازکز برای آوردن عنوانی که بوستون دو فصل پیش برنده شد، به خصوص از زمانی که چند بازیکن کلیدی از آن تیم در سال ۲۰۱۸ — موکی بتس، دیوید پریز، ریک پورسلو، سری جهانی MVP Steve Pearce و غیره — از آن زمان به بعد نقل مکان کرده اند.

پس دوباره، تمام رد ساکس ها خاطراتی هستند که در میان 6-17 سال تا فصل 2020 شروع می شوند. آنها قطعا گرفتن رقبای خود را، که در حال حاضر در 10.5 بازی های جلوتر از بوستون در 16-6 و مدعی جدی برای کسب آن حلقه در سال 2020.

  • توماس: آیا وقت آن است که ردساکس به تجارت J.D. مارتینز؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>