ورزشکاران با ‘بیش از یک رای’ تماس می گیرید

ائتلاف بیش از یک رای گیری که توسط لبرون جیمز آغاز شده بود، نامه ای سرباز منتشر کرد که در آن به سرکوب رای دهندگان سیاه پوست در طول همه گیر COVID-19 و تماس ی برای اقدام در مبارزه با آن می گفت.

نامه سرباز منتشر شده دوشنبه در بی شکست اولین جزئیات عمیق درباره ماموریت گروه است، به طور خاص در انتخابات سال ۲۰۲۰. همچنین برای اولین بار نام تمام ۴۷ عضو مؤسس را ذکر کرد که بیشتر آن ها ورزشکاران حرفه ای هستند.

انتخابات سال ۲۰۲۰: بیش از یک ماموریت رای

گروه بیش از یک رای به دنبال آن نیست که «سیاست مداران یا رهبران سیاست» باشند و به عنوان گروهی حزبی نخواهند بود (هر چند افراد ممکن است سیاست های مشخص یا نامزدهای مشخصی را به زبان بیاوند). آن را بر سرکوب رای دهندگان سیاه پوست در طول بحران COVID-19 تمرکز.

مهم ترین چیزی که همه شما باید بدونید اینه که رای دهندگان سیاه پوست بیش از هر زمان دیگه ای اهمیت دارن بزرگترین شهرهای بحرانی در این انتخابات جوامع سیاه پوست و پر جنب و جوش باورنکردنی را در خود دارد. ديترويت، فيلادلفيا، شارلوت، ميامي، ميلواکي، آتلانتا. جای تعجب نیست، چون این رای دهندگان سیاه پوست نفوذ زیادی داشته اند، آنها بیشتر مورد هدف نیروهای سرکوب قرار خواهند گرفت. بسیاری از قدرت که مخالف مبارزه ما برای تغییر هستند معتقدند که لغو یکی از آرای ما آسان تر از پیدا کردن رأی جدید از خود است. شما باید این را بشناسید و بفهمید که چگونه کار می کند.”

نزدیک به سه برابر بیشتر سیاه پوستان آمریکایی توسط ویروس COVID-19 نسبت به سفید پوستان آمریکایی، در هر مطالعه توسط لیگ ملی شهری که تقویت گزارش از چند ماه گذشته آلوده خواهد شد. که داشتن یک تاثیر دور بر روی انتخابات آینده 2020.

سه تهدید برای رای دادن به سیاه پوستان آمریکایی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>