میهن پرستان را در چهار بازیکن برای تمرین در تاریخ یکشنبه


در حاليکه اردوي تمريني ادامه دارد، نيوانگلند پاتريوتروز روز يکشنبه چهار بازيکن براي امتحانات داشت. میشیگان گارد بن برادن، کالیفرنیا پایان تنگ پل باتلر، تنسی پایان تنگ الکس الیس، و مقابله با دماغ ایالتی لوئیزیانا گرگ گیلمور همه بازدید نیوانگلند.

باتلر قبلا ً تو ي ان ال بوده او اخیرا ً با لاس وگاس ریدردردر فصل های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ بود.

الیس کارش را به عنوان یک عامل آزاد بدون پیش نویس آغاز کرد. او در سال ۲۰۱۶ توسط تنسی تایتانز امضا شد و از آن زمان به بعد به این طرف و آن طرف تر حرکت کرده است. در مجموع، او سه مهمانی برای 11 یارد در حرفه خود دارد. او اخیراً با تیم فیلادلفیا ایگلز وقت صرف کرده و فهرست ۵۳ نفر تیم را به عنوان سومین پایان تنگ ساخته است. او در 17 ژوئیه از کار شمرد.

گرگ گیلمور در اطراف لیگ ملی فوتبال تندرست شده است، اما یک خانه دائمی به این نقطه پیدا نشده است. بازی در LSU از 2014-17، او ثبت 79 مقابله و 10 کیسه در چهار فصل بازی. بهترین سال او در سال 2017 آمد. او 10 تا مبارزه با باازش رو ثبت کرد و 7.5 تا گونی

به طور کلی، روشن است که نیوانگلند می خواهد به عمق در پایان تنگ اول و مهمتر از همه پس از امضای لگت اردن از طریق سقوط کرد. آن جالب خواهد بود که ببینید که اگر این بازیکنان فقط بدن اردوگاه و یا اگر آنها نقش قابل دوام برای سازمان پایین جاده داشته باشد.

مربوط

4- گرفتن سریع از روزهای 2 و 3 اردوگاه آموزشی میهن پرستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>