پادشاهان برنده NBA پیش نویس قرعه کشی تلنگر سکه ، ترول Pelicans در توییتر

به نظر می رسد هر سال پادشاهان با یکی دیگر از حق رای دادن NBA با رکورد فصل خود را گره می خورند و به یک تلنگر سکه برای پیش نویس قرعه کشی به زور. همیشه راه پادشاهان نمی روید، مثل سال 2018 که از شماره 6 به طور کلی به شماره 7 سقوط کرد، قبل از حرکت به شماره 2 در قرعه کشی پیش نویس.

اما بیشتر از این، پادشاهان در این شرایط بالا آمده اند.

ان بی سی ورزشی کالیفرنیا را از طریق یک منبع لیگ تایید پادشاهان را به یدلایمخیرات اوت 20 NBA پیش نویس قرعه کشی به عنوان تیم با 12-بهترین شانس برنده شدن در قرعه کشی پس از یک سکه صبح دوشنبه تلنگر پیروزی بیش از پلیکان نیواورلئان راه رفتن.

‘شمس چارانیا ورزشی اولین بار با این خبر بود.

پادشاهان هم وقتي رو براي ترول زدن پليکان ها تلف نکردن

اگر قرعه کشی به ترتیب پیش رود، پادشاهان شماره ۱۲ را به طور کلی در درفت سال ۲۰۲۰ NBA انتخاب خواهند کرد و پلیکان ها در شماره ۱۳ دنبال خواهند شد. سکه تلنگر نیز با شانس کمی بهتر در قرعه کشی خود می آید.

تحت قالب جدید، چهار موقعیت بالا برای گرفتن در قرعه کشی است. پادشاهان اکنون 1.3 درصد شانس فرود در نقطه بالا، 1.4 درصد شانس انتخاب شماره 2، 1.6 درصد از حرکت به شماره 3 و 1.8 درصد شانس پیش نویس در شماره 4 را دارا هستند. در مجموع ساکرامنتو ۶/۱ درصد شانس فرود در چهار برتر را دارد، ۸۶/۱ درصد شانس پیش نویس شماره ۱۲ کلی و ۷/۶ درصد شانس افت به شماره ۱۳ را دارد.

نیواورلئان اکنون ۵.۷ درصد شانس دارد که یک انتخاب برتر از چهار را به دست بیاوبد، ۹۲.۱ درصد از انتخاب شماره ۱۳ و تنها ۲/۳ درصد شانس سقوط به شماره ۱۴ را دارد.

با پیروزی تلنگر سکه، پادشاهان در حال حاضر شماره 43 به طور کلی در دور دوم را انتخاب کنید، با Pelicans انتخاب در شماره 42.

معاون موقت عملیات بسکتبال جو دومارس نیز شماره 35 انتخاب کلی، و همچنین شماره 52 انتخاب کلی داشته باشد. آن را خواهد بود یک شب پیش نویس شلوغ برای پادشاهان به عنوان آنها تلاش برای تعمیرات اساسی فهرست در آماده سازی برای فصل 2020-21.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>