دریافت رایگان 4K فلیک از طریق فیلم در هر نقطه که شما می توانید در نخست ویدئو تماشا, iTunes, YouTube & More (پایان می رسد سپتامبر 9)

چرا وقتی می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید، هزینه فیلم را پرداخت کنید؟ با تشکر از فیلم در هر نقطه، شما می توانید ادعا و دانلود یک ویدیو برای مجموعه فیلم های دیجیتال خود را در حال حاضر بدون هیچ هزینه. و گرفتن فليک فريبي تو نمي تونست راحت تر باشه

فیلم در هر نقطه است جشن مشارکت جدید خود را با DirecTV با ارائه کاربران یکی از پنج flicks به صورت رایگان دانلود کنید، در تا 4K قطعنامه. فیلم های زیر شامل، با قیمت فعلی خود را در آمازون نخست، بنابراین شما می دانید که چقدر خوب از معامله شما گرفتن:

اگر از برخی از تبلیغات گذشته فیلم ها در هر نقطه استفاده می کنید، ممکن است حتی برخی از فیلم های مرتبط را در کتابخانه خود داشته باشد. به طور خاص، “فیلم لگو”، که چند سال پیش هر گاه یک سرویس فیلم دیجیتال را به حساب خود متصل می کردی، به صورت رایگان در دسترس بود. و مثل اون ترفيع اتيش هاي قبلي

برای این دسته جدید از freebies، شما حتی لازم نیست که یک حساب DirecTV برای ادعای یک فیلم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از خدمات موجود فیلم و تلویزیون خود را از طریق برنامه اندروید، iOS یا وب به فیلم ها در هر نقطه وصل کنید.

خدمات شرکت کننده شامل آمازون نخست ویدئو، اپل، DirectTV، Fandango Now، گوگل پلی، فیلم و تلویزیون مایکروسافت، Verizon Fios، Vudu، Xfinity، و یوتیوب است. اگر شما فیلم خریداری شده در یکی از آن خرده فروشان دیجیتال، شانس هستند شما می توانید که خدمات به فیلم در هر نقطه لینک — و به همه خدمات دیگر ذکر شده در بالا که شما نیز حساب با.

در حال حاضر ارتقاء اجرا می شود از یدلایمخیرات اوت 17 تا 9 سپتامبر ، بنابراین مطمئن شوید که به استفاده از معامله قبل از آن. کد فیلم جایزه باید توسط 11:59 بعد از تاریخ 14 سپتامبر پشتیبانی فایرفاکس بازپس گرفته شود.

شما فقط یک کد رهایی دیجیتال برای فیلم انتخاب شده خود دریافت خواهید کرد اگر برای اولین بار حساب را به فیلم های هر کجا وصل کنید، بنابراین اگر قبلاً همه حساب هایتان را وصل کرده اید، نمی توانید ارتباط را قطع کرده و دوباره به آن ها وصل شوید، بنابراین هشدار داده شود. با این حال، اگر شما یکی از فیلم ها در وضوح پایین تر، شما می توانید با استفاده از کد رایگان برای کیفیت بهتر ارتقا دهید.

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام فیلم را می خواهید، با یک دوست تیم کنید! فیلم در هر نقطه ورزش ویژگی به اشتراک گذاری عالی دوبله “صفحه نمایش عبور” که اجازه می دهد تا شما را به وام فیلم در مجموعه خود را با افراد دیگر. اگر شما انتخاب کنید تا “ماتریس” ، و یک دوست می دارد تا “دیوانه غنی آسیایی، شما می توانید عبور به اشتراک بگذارید برای بررسی هر دو flicks.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر

پوشش توسط جیک پترسون / انجمن ابزار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید