تسلط به این زبان برنامه نویسی پویا برای $30

از زمان انتشارش در سال ۱۹۹۱، پایتون به یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی عمومی-منظوره جهان تبدیل شد. از داده کاوی و برنامه نویسی وب گرفته تا امنیت سایبر و طراحی بازی، پایتون می تواند برای همه چیز آنلاین عملاً استفاده شود.

هنگامی که صحبت از زبان های کدنویسی می شود، پایتون به طور باور نکردنی کاربرپسند است و آن را به یک انتخاب ایده آل برای کدنویسی تازه واردان می کند. پایتون برنامه نویسان را قادر می سازد تا کد های روشن را با استفاده قابل توجهی از فضای سفید بنویستند.

چه شما یک تازه کار باشید و چه به دنبال عمیق تر کردن chops برنامه نویسی خود، بسته نرم افزاری گواهینامه کارشناسی ارشد پایتون 3 کامل شما را از “سلام جهان!” به موضوعات پیشرفته در ساعت طول می کشد. در حال حاضر، این بسته نرم افزاری هفت درس، 633 درس فقط برای 29.99 دلار مال شماست.

چهار کلاس کارشناسی ارشد پایتون 3 مرحله را برای شغل بعدی خود در برخی از شرکت های برتر جهان، مانند دروباکس، آی بی ام، و فیس بوک، که همه از این زبان استفاده می کنند، تعیین کرد. با شروع از ابتدا، شما به زودی قادر خواهید بود به تسلط بر تمام مفاهیم پایتون 3.

پایتون 3 برای علم داده ها مناسب است. در حالی که جمع آوری داده ها تنها چند دهه پیش خود یک کار پر زحمت بود، امروز مشکل این است که با تمام داده های موجود در دست چه باید کرد. پایتون 3 تجزیه و تحلیل مجموعه داده های غول پیکر آسان می کند.

در این بسته نرم افزاری، شما یک دوره اختصاص داده شده به آموزش شما در هر مرحله از تجزیه و تحلیل داده ها، از جمله ابزار تجسم داده ها، شبکه های عصبی مصنوعی، ساختارهای یادگیری عمیق، و مدل سازی آماری را پیدا کنید.

حتی کسانی که تجربه کمی در کدنویسی یا اتوماسیون شبکه نخواهند داشت، به سرعت در قابلیت های برنامه نویسی پایتون قرار خواهند گرفت. در هیچ زمانی، شما اکسل، پایگاه داده ها و شبکه ها را خودکار می کنید. ایجاد و فعال کردن اتصالات SSH طبیعت دوم خواهد شد, به عنوان تنظیم دستگاه های متعدد به طور همزمان.

بسته نرم افزاری گواهینامه مسترکلاس کامل پایتون 3 در حال فروش است در حال حاضر فقط برای $29.99, تخفیف 97% از قیمت اصلی.

قیمت در معرض تغییر.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>