گزارش: کابوی ها سال دوم DE را آزاد می کنند تا اتاق فهرستی برای Everson Griffen


کابوی های دالاس تنها می توانند ۸۰ بازیکن فعال را در طول اردوی تمرینی حمل کنند، به لطف پروتکل های Covid-19. کاهش آنها به لطف انتخاب کردن کردن آسان تر ساخته شد، اما هنگامی که یک حرکت ساخته شده است برای آوردن کمک های اضافی، همیشه وجود خواهد داشت کسی که باید به پرداخت قیمت.

در پی توافق با یک معامله یک ساله با عامل آزاد Everson Griffen، دالاس را ساخته است حرکت هماهنگ آزاد سال دوم طرفدار Jalen Jelks، به گزارش ای اس پی ان تاد آرچر.

در سال ۲۰۱۹، در مجموع شماره ۲۴۱ از اورگان، ۶ فوت-۵، ۲۵۶ پوند ژله پس از بازی فینال پیش فصل کابوی ها در سال گذشته روی ذخیره مصدوم قرار گرفت. یکی از اون جراحات غیر قابل افشا ی مختلف بود که کل فصل اونو بیرون نگه داشت فصل تازه کار خود را قبل از شروع به پایان رسید، اما او وارد 2020 به امید شروع تازه و با نام تجاری کارکنان مربیگری جدید است.

رژیم دالاس قبلی در مورد ژله ها بسیار بالاتر از دوره هفتم خود را در پیش نویس. سرمربی سابق جیسون گارت از جِلکس گفت:

“(او) درجه بندی بسیار بالا در هیئت مدیره ما، و ما در حال گرفتن به پایان پیش نویس ما، و او هنوز هم وجود دارد مانند چراغ قرمز چشمک زن نشسته است. است که بسیار در مورد این پسر دوست وجود دارد: او بزرگ, طولانی, ورزشی, بازی با روح بی رحم, موتور بزرگ, انرژی بزرگ, اطراف توپ زیادی. او نبايد راه درستي را بازي کند، و صفات زيادي را که ما در صفمردان دفاعي خود دنبالش هستيم، دارد.”

البته، کارکنان جدید برند هر دو راه و برای Jelks در جهت اشتباه قطع. هماهنگ کننده دفاعی مایک نولان به نظر می رسد ترجیح می دهند نوع بدنه حجیم تر است ، اما Jelks تا به حال اندازه و تطبیق پذیری به یک قطعه حرکت ، و به طور بالقوه گرفتن ضربه محکم و ناگهانی به عنوان rusher تصویب تعیین شده در دفاع چند جبهه.

در پایان هر چند، کارکنان ترجیح می دهند برای گرفتن reps بیشتر برای بازیکنان آنها در این بازی گذشته آورده است. این موضوع به عنوان یک موضوع استاندارد می شود فهرست در طول ماه آینده قالب. Dorance Armstrong and Joe Jackson remain from the previous draft classes while the 2020 squad has added fifth-round pick Bradlee Anae and UDFAs Ron’Dell Carter, Ladarius Hamilton and Azur Kamara.

-ایمیل

-مثل اين مقاله؟

برای خبرنامه ایمیل سیم کابوی ها ثبت نام کنید تا هر روز صبح داستان های برتر ما را در صندوق پستی خود دریافت کنید

خطایی رخ داده است

لطفا ً آدرس ایمیل خود را دوباره وارد کنید.

با تشکر برای ثبت نام!

شما در حال حاضر خواهید شد داستان های گاوچران سیم بالا هر روز به طور مستقیم در صندوق پستی خود را دریافت خواهید کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید