پك 12، ده بزرگ خيلي زود برق ورزشي رو مي بره؟

در روز سه شنبه، ده بزرگ و Pac-12 ورزش پاییزی از جمله فوتبال را لغو کرد.

در روز شنبه، FDA یک سیستم تست کوروناویروس معروف به SalivaDirect را تصویب کرد که توسط دانشگاه Yale و در ارتباط با NBA و اتحادیه بازیکنان NBA توسعه داده شد.

SalivaDirect در نظر گرفته شده است “تعویض بازی” در تست به دلیل آن ارزان تر (به عنوان کم به عنوان 4 دلار در آزمون) ، سریع تر (نتایج می تواند در عرض چند ساعت آمده و توسط تقریبا هر آزمایشگاه در کشور رسیدگی می شود) و ساده تر (بزاق، نه سواب بینی) نسبت به آزمایش های فعلی.

اگر شما نیاز به آزمایش مکرر تعداد زیادی از مردم (مانند بدن دانش آموز کالج، چه کسی تیم فوتبال است که از آن می آید) به طور روزانه و سپس این قابل توجه است. به طور بالقوه بسیار قابل توجه است.

این می تواند دقیق ارائه, نزدیک زمان واقعی تست, و توانایی استفاده از این اطلاعات به سرعت قرنطینه هر کسی که آلوده قبل از گسترش ویروس. که می تواند عفونت های درون یک تیم محدود.

اگر شما به اندازه کافی تست اغلب شما می خواهید به بلند کردن مثبت در اوایل قبل از گسترش وجود دارد، رابی Sikka، یک دکتر و معاون رئیس جمهور بسکتبال، عملکرد و فن آوری برای مینه سوتا تیمبرولف ها به ورزش یاهو در روز شنبه گفت. سیکا نقش کلیدی در مطالعه روش آزمایش داشت.

دکتر رابی سیکا (L) ، تصویر منجر به یک جلسه تیم Timberwolves در مورد COVID -19 در مرکز تمرین مینه سوتا در ماه مارس ، می گوید مطالعه SalivaDirect در کمک به دانشگاه ها در سراسر کشور بود. (عکس استیل بروکس برای واشنگتن ارسال از طریق گتی تصاویر)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>