روز بعد از ترک دیوک به عنوان کینگز GM، استوجاکوویچ بیش از حد استعفا می دهد

ساکرامنتو کینگز به جلو پجا استوجاکوویچ، راست، و هم تیمی ولاد دیواک، هر دو صربستان-مونته نگرو، پس از گل زده دیوک در طول نیمه دوم در برابر پورتلند تریل بلیزرز در ساکرامنتو، کالیفرنیا، یکشنبه، 21 دسامبر 2003 جشن می گیرند. پادشاهان 117-98 برنده شد. (AP Photo/Steve Yeater)

ساکرامنتو، کالیفرنیا (AP) — یک روز پس از ولد دیواک کناره گیری کرد به عنوان سرمدیر کل ساکرامنتو کینگز، پجا استوجاکوویچ به عنوان دستیار جنرال موتورز در روز شنبه استعفا داد.

یکی دیگر از بزرگ سابق از حق رای دادن، Stojakovic در نقش های اجرایی دفتر جلو از سال 2015 کار کرده بود – دو گذشته به عنوان دستیار مدیر کل.

جو دومارس در روز جمعه هنگامی که پادشاهان اعلام خروج دیوک پس از فصل 14 مستقیم بدون اسکله حذفی موقت منصوب شد. که طولانی ترین خشکسالی فعال در NBA و یکی خجالتی از رکورد است.

پادشاهان در فصل ۲۰۱۸-۱۹ به ۴۳-۳۹ رفتند و پیشرفت مربی گری دیو جورگر را نشان می دهند. اما تیم پس از فصل، جورگر را اخراج کرد و لوک والتون را جایگزین او کرد. سپس ساکرامنتو در این فصل ۳۱-۴۱ رفت.

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>