موتورسواری: دوکاتی برای تصمیم گیری درباره آینده MotoGP Dovizioso در هفته آینده – مدیر تیم

جایزه بزرگ جمهوری چک

دوکاتي بعد از اينکه هفته آينده استريان گراند پريکس شد، دوکاتي در مورد آينده آندره دووزيوسو، سرکرده تيم، تصميم خواهد گرفت.

Dovizioso, 34, has won 13 races since joining Ducati in 2013, leading them to runners-up titles in three successive seasons.

مذاکرات در مورد یک قرارداد جدید متوقف شده است، با این حال، و مدیر Dovizioso ماه گذشته اشاره کرد که سوار کار خود را با توجه به گرفتن استراحت.

ما بعد از اين دو مسابقه در اتريش تصميم ميگيريم تصمیمی که با نتایج ورزشی شرطی نخواهد شد و این تنها آخرین مسابقه ای نیست که مورد توجه قرار خواهد گرفت.” تاردوزز به دازن گفت: «این تصمیم به دلیل نتایج ورزشی است و این آخرین مسابقه ای نیست که مورد توجه قرار خواهد گرفت»

پنج بار قهرمان جهان خورخه لورنزو، که سال گذشته بازنشسته و به عنوان یک سوار کارخونه تست یاماها در ماه ژانویه امضا شده است، با بازگشت به دوکاتی مرتبط شده است، در حالی که فرانچسکو باگنیا پراماک مسابقه نیز در ترکیب به شریک جک میلر در سال آینده است.

خورخه برای ما سوارکار مهمی است. اون با ما برنده شد و ما اونو تو قلبمون نگه ميداريم تاروززی افزود: «ما می بینیم.

(گزارش توسط آرویند سریرام در بنگالورو؛ تدوین توسط شری ناواراتنام)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>