نگاه: رم ها اولین تمرین را با کلاه ایمنی جدید برگزار می کنند


رم ها امسال در کمپ تمرینی، کارها را کند می کند، درست مثل همه تیم های دیگر. NFL در پروتکل هایی قرار داده است تا تیم ها را پس از یک بازی کاملامجازی، مانند اجازه ندادن به تمرین های خالی تا ۱۷ اوت، خیلی سریع بالا نریزند.

گام بعدی که توسط رام ها برداشته شده بود، روز پنجشنبه هنگامی که آنها بر روی کلاه خود را برای اولین بار از اردوگاه بند. این عمل تمام تماس ی بود و بازیکنان عمدتا از طریق تمرین های فردی رفتن نیست، اما آن را بزرگ بود برای دیدن آن کلاه های روشن جدید در زمین.

دارل هندرسون در لباس سلطنتی و شلوارک خوب به نظر می رسه که با کلاه آبی و زرد ش کم رنگ ش تکمیل شده

دفاع بود تکان دادن جرس تمرین استخوان ، که نگاه بزرگ با کلاه ایمنی جدید ، بیش از حد.

در اینجا برخی از نکات برجسته دیگر به اشتراک گذاشته شده در داستان اینستاگرام Rams، از جمله خشت جانستون مصرف کردن یک سد مسدود کردن.

رم ها روز دوشنبه به عنوان بخشی از دوره مداوم رمپ آپ قبل از فصل، پدها را قرار خواهند داد. بدون هیچ پیش فصل و یک اردوی آموزشی کوتاه شده، آنها هر کاری که از دستآنها برمی اید انجام می دهند تا نه تنها برای فصل آماده شوند، بلکه از آسیب دیدگی نیز جلوگیری می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>