در اینجا شانس سلتیک گرفتن گریزلی ها را انتخاب کنید از NBA پیش نویس قرعه کشی

ممفیس گریزلی ها موفق به انجام پلی آف NBA 2020 و قرعه کشی پیش نویس را وارد کنید، و شما می توانید شرط می بندم بوستون سلتیکز خواهد شد توجه نزدیک به چگونه پینگ پنگ توپ تکان دادن.

گریزلی ها در بازی های شنبه NBA در مرحله یک هشتم نهایی و مرحله حذفی در کنفرانس غربی به پورتلند تریل بلیزرز بازنده شدند. بادبزن ها در دور اول در لس آنجلس لیکرز بازی خواهند کرد. برای ممفیس، این یک ضرر دردناک پس از ورود به راه اندازی مجدد لیگ در یک نقطه حذفی است.

سلتیک ها صاحب انتخاب پیش نویس دور اول 2020 گریزلی ها می باشند، اما برای انتخاب های یک تا شش محافظت می شود. بنابراین، اگر گریزلی ها خوش شانس شوند و در قرعه کشی به چهار نفر برتر بپرند، آنها در سال ۲۰۲۰ انتخاب خود را نگه خواهند داشت و در عوض دور اول ۲۰۲۱ تیم را بدون حفاظت به بوستون می فرستند. اگر گریزلی ها به چهار نفر برتر وارد نشن، اونا شماره 14 رو در درفت 2020 NBA خواهند داشت و اون انتخاب به سی می ره.

در اینجا شانس قرعه کشی گریزلی ها :

قرعه کشی پیش نویس برای 20 اوت برنامه ریزی شده است.

سناریوی ایده آل برای سلتیک ها احتمالا گرفتن گریزلی ها در سال 2021 دور اول انتخاب بدون حفاظت.

حتماً، گریزلی ها آینده روشنی با تازه کار جا مورانت و سال دوم جلو دارن جکسون جونیور دارن که به حق رای دادن یه بنیاد محکم میده با این حال ، کنفرانس غربی فوق العاده رقابتی است ، که ما در طول تعقیب شدید حذفی در طول چند هفته گذشته را دیدم. شما می توانید یک مورد قوی است که چند تیم در اطراف ممفیس در غرب ایستاده خواهد شد بهتر فصل آینده. این سناریو می تواند آن را دشوار برای Grizzlies برای رسیدن به بازی های حذفی در سال 2021.

کلاس NBA Draft 2020 نیز نسبت به چند سال گذشته نسبتا ضعیف است، بنابراین سلتیک ها مجبور ند تا یک فصل دیگر را برای دور اول ممفیس منتظر بمانید، بدترین چیز نمی شود.

  • چه 76ers از دست بیشتر با سیمونز خارج?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>