حباب مشکل : NHL ، NBA پلی آف خواهد شد دشوار

بوستون برونز سال گذشته در بازی ۷ فینال جام استنلی باشکست خورد و این فصل (مخفف) را به طور منظم بازگردانید تا بهترین رکورد لیگ را به خود ثبت کند. آنها بسیار مدعی عنوان بودند، یک گروه عمدتا جانباز با همه چیز برای بازی.

با این حال در روز شنبه، درست دو ساعت قبل از بازی 3 از یک سری باز گرد با کارولینا، دروازه بان شروع خود را، Tuukka راسک، اعلام کرد که او در حال ترک تیم و لیگ تورنتو مبتنی بر حباب به هر حال.

به همین دلیل، شانس جام بوستون ضربه بزرگی به دلیل چالش های روحی و عاطفی منحصر به فرد به بازی حذفی کل در حالی که قرنطینه و دور از خانه و خانواده است.

راسک در بیانیه ای گفت: «من می خواهم با هم تیمی هایم در رقابت باشم، اما در این لحظه چیزهای مهم تر از هاکی در زندگی من وجود دارد، و این بودن با خانواده ام است» “من می خواهم از برونس و هم تیمی هایم به خاطر حمایت شان تشکر کنم و برای آنها آرزوی موفقیت کنم.”

راسک ۳۳ ساله است و از سال ۲۰۰۷ با بوستون همراه بوده است. او و همسرش سه فرزند دارند، از جمله یک دختر متولد آوریل. در نظرات عمومی راس در این هفته آشکار بود، و برونس می گویند آنهایی که خصوصی خود را، که زندگی در داخل حباب و دور از کودکان آسیاب بر روی او بود.

در پایان، آن را بیش از حد بود.

“آنها قرار است پدرشان را به عقب، گفت: “مدیر کل بوستون، Don Sweeney، که به عنوان یک اورژانس خانواده وجود دارد. “Tuukka داشتن یک زمان سخت دور در این محیط … اولویت ها در جهت هستند. این کاری است که او در این زمان باید انجام می داد.»

به همین دلیل است که هر کسی که پیشنهاد کرد که 2020 استنلی جام یا قهرمان NBA باید ستاره متصل به موفقیت داشته است آن را همه اشتباه است.

بايد يه نشونه ي تبريک داشته باشه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>