‘ما واقعا، واقعا هیجان زده’ – آدامز و آر بی لیپزیگ لیگ قهرمانان لیگ نیمه نهایی با PSG

تایلر آدامز در رکن رکن آربی لیپزیگ پس از پیروزی روز پنجشنبه مقابل تیم فوتبال آتلتیکو مادرید با پاریس سن ژرمن یک نیمه نهایی لیگ قهرمانان را راه اندازی کرد.

باشگاه فوتبال آدامز در ۱۶ سال گذشته پیش از توقف پاندمی کوروناویروس در لیگ قهرمانان این فصل، دفاع از قهرمان لیورپول را کنار گذاشته بود، اما با پایان اعتصاب آدامز، با پیروزی ۲ بر ۱ لیپزیگ در لیسبون، اجرای آنها به پایان رسید.

دروازه بان دقیقه ۵۰ دانی اولمو توسط ستاره ٔ فوتبال فوتبال آتلتیکو جواو فلیکس با ۱۹ دقیقه باقی مانده لغو شد اما ضربهٔ منحرف آدامز آخرین حرف را ثابت کرد چرا که لیپزیگ برای اولین بار به چهار نفر آخر مسابقه رسید.

ما می دانیم پاریس یک تیم بزرگ است، ما دیدیم که آنها در برابر Atalanta چه کار کرده و آنها بازیکنان واقعا خوب است.”

آدامز قهرمان بعید پس از به ثمر رساند اولین گل خود را برای Leipzig در آنچه ایالات متحده بین المللی 28 ظاهر در تمام مسابقات بود.

جولیان ناگلزمان لیپزیگ – که در این فصل در لیگ سوم شد- در پی حرکت ش به لیگ برتر چلسی، در حال حاضر بدون گلزن برتر تیمو ورنر بودند.

Leipzig در حال حاضر به مقابله با Ligue 1 عنوان دارندگان PSG در Estadio دا Luz در روز سه شنبه، هر چند آدامز و تیم خود را جفت دلهره نیست.

آدامز ۲۱ ساله افزود: «اکنون این درباره بهبودی در راه درست، درست کردن خودمان از نظر ذهنی و کار کردن بر روی طرح بازی است»

“ما به خودمون اعتماد داريم، امروز اينو ديدي”

در حالی که Leipzig بازی به عنوان خارجی در چشم بسیاری از آغاز شده، در زمان سوت نهایی دمیده شد، تعداد کمی از استدلال می کنند که آنها سزاوار پیروزی خود را نداشت.

Nagelsmann بود اعتماد به نفس طرف خود را به اندازه کافی انجام داده بود ، با خبر هدف خود را در اواخر بود در سمت خوش شانس اما گفت : این شانس آنها با عملکرد خوب به دست آورده بود.

“آتليکو تاليزمان کوک” به همين نتيجه رسيد، و پذيرفتکه طرف آلماني “بهتر، سريعتر و شديدتر” بوده است.

Leipzig و PSG در حال حاضر توجه خود را به یک چهارم نهایی باقی مانده، به عنوان آنها صبر کنید تا ببینید که کدام طرف می تواند آنها را در انتظار در فینال تغییر.

بارسلونا بازی بایرن مونیخ در روز جمعه، قبل از درگیری منچستر سیتی با Lyon در روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>