شان پایتون پاسخ کامل به بادامک اردن دیر برای تمرین


چه کسی در میان ما در چراغ راهنمایی در راه ما به دفتر ناامید نخورده است؟ در اینجا ست که نیویورک اورلئان قدیسان همه ستاره کامرون جردن خود را در صبح چهارشنبه پیدا کرد، داشتن در یک چراغ توقف قرمز در حالی که رانندگی به مرکز تمرین گرفتار شده است.

اردن شانس خود را در توییتر bemoaned، شوخی که چراغ باید می دانم که او به دلیل اولین روز از کار واقعی خود را در زمینه تمرین است. در قوانین جدید NFL به دلیل همه گیر COVID-19، تیم ها مجاز به صرف به اندازه 90 دقیقه از کار میدانی در کلاه ایمنی و پوسته در یدلایمخیرات اوت 12، اما پد و زمان تمرین طولانی تر محدود تا یدلایمخیرات اوت 17.

جردن با چراغ های حساب رسمی توییترخود شوخی کرد و گفت: «وقت خودرا بگیر.» به تازگی پایان دفاعی بزرگ 31 سال شده است، و گرمای صبح اوایل اوت در نیواورلئان را به خوبی می داند. بنابراین او بهتر از هم تیمی های جوان خود را می داند چه انتظاری دارد.

آنچه او ممکن است نمی شناخته است این است که برادر بزرگ در حال مشاهده; شان پایتون مربی قدیسان در توییتر با ضربه ای به جردن پاسخ داد و به او یادآوری کرد که: «آن چراغ ها جریمه شما را نمی پردازند!» برای دیر کردن تمرین.

این لحظه بزرگ است ، و فقط آخرین نمونه از Payton استقبال شخصیت آنلاین خود را در طول طولانی تر از معمول NFL بازی. در همه جدیت ، هر چند ، احتمالا چیزی برای نگرانی در مورد اینجا وجود دارد. چیزی به ما می گوید پنج بار طرفدار پرتاب کننده می تواند اسکیت توسط اگر او چند دقیقه تار برای گرم ی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>