بروکس کوپکا در رابطه با داستین جانسون: ‘شما بچه ها خیلی چیزها را بازمی پرورویید’

اگر چه او برای نظرات PGA قهرمانی خود را که به طور گسترده ای به عنوان اخراج از همسالان خود درک عذرخواهی کرد، بروکس Koepka گفت که او هیچ برنامه ای برای آدرس دادن به موضوع با هدف اصلی است.

در مصاحبه ای با گلف ویک که چهارشنبه منتشر شد، کوپکا گفت که با هیچ یک از بازیکنانی که در پی جی ای در مورد آن ها در مورد آن ها در مجادله بودند صحبت نکرده است و صحبت با داستین جانسون «چیزی نیست که من قصد انجام آن را داشته باشم.» پس از دور سوم در TPC هاردينگ پارک، Koepka اشاره کرده بود، در چند بار، که جانسون تا به حال “تنها” برنده یک عمده و “بچه ها دیگر” در چند عکس از سرب تا حد زیادی بی تجربه در آن موقعیت.

گزارش: بروکس کوپکا از برخی از کلمات خود را در پیش رو از PGA دور نهایی پشیمان

موضع کوپکا هم در PGA و هم در مصاحبه گلف ویک بسیاری از طرفداران گلف را غافلگیر کرد، پس از اینکه چند سال پیش چقدر نزدیک به Koepka و Johnson به نظر می رسید. نه تنها آنها شرکای تمرین در فلوریدای جنوبی بودند، اما آنها اغلب دور تمرین با هم در تور بازی و اغلب با هم در رسانه های اجتماعی عکس. آنها حتی شریک در جام رایدر 2018 پاریس بودند، جایی که برخی از گزارش های منتشر شده وجود دارد که آنها می تواند در یک تزلزل پس از مسابقات درگیر شده است.

کوپکا در انکار شایعه، از جانسون گفت: «این چیز داستین، من فقط آن را نمی گیرم. هيچ دعوا و بحثي نبود اون يکي از بهترين دوستام هست من عاشق اون بچه تا سر مرگم ما دوشنبه و ديروز با تلفن صحبت کرديم پس بهم بگو چطوري جنگيديم مردم دوست دارن که داستان بخونن و باهاش فرار کنن این اولین بار نیست که یک خبر خبری وجود دارد که درست نیست که از بین رفته است.”

قهرمانی Wyndham: نمرات کامل رشته | پوشش کامل

-نقاط فعلی FedExCup ایستاده

اما اوایل این ماه، کوپکا گفت دوستی اش با جانسون “از نسبت دمیده شد چون ما در همان سالن ورزش کار می کرد، با مربی جوی Diovisalvi. ما دیگر این کار را نمی کنیم، او گفت.

هنگامی که پنج شنبه پرسیده شد که آیا بیش از حد از رابطه خود را با جانسون ساخته شده است، Koepka به خبرنگاران گفت: “شما بچه ها داستان های خود را ساخت، بنابراین من هیچ ایده آنچه شما همه انجام می دهد، اما من فکر می کنم حتی اردن (جاسوس) و جاستین (توماس) چیزی می شود بیش از حد دمیده. شما ها خیلی چیزها رو بازی میکنید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>