تجزیه و تحلیل بهترین موارد برای بازیکن بهبود یافته ترین

قضاوت در مورد نامزدان NBA بهترین بازیکن بهبود یافته است به عنوان هر جایزه فردی دشوار است چرا که پیشرفت طبیعی باید در برابر جهش های اثباتی از عملکرد عامل.

بنابراین، دالاس ماوریکز که لوکا دونچیچ این رای را نداده، با این اذعان که او یک بازیکن حق امتیاز است و به وضوح بهترین بازیکن در حال حاضر و آینده کسانی که در این لیست هستند خواهد بود. او در این فصل به یک ستاره تمام شده است و بخش بزرگی از چرا Mavericks می تواند مدعی اگر همه چیز شکستن حق با فهرست خواهد بود. اما او با زرنگ يکه و رزمنده اي که قبلا ً وارد ليگ شده بود، بنابراين يک سال 2 پرش کاملا قابل پيش بيني بود همه چيز در نظر گرفته شده.

سه نامزد این رای گیری از مکان های مختلف بیرون آمده اند. نیواورلئان نوسانچی براندون اینگرام به نظر می رسید مانند یک گلزن خوب اما نه هر چیزی نزدیک به یک بازیکن کامل، و پس از سال های ناهمسطح با لس آنجلس لیکرز، شک قابل توجهی به آینده خود را وجود دارد – نه به عنوان یک استعداد، اما در نقش که بهترین جا.

جایسون تاتوم بوستون سوالات مشابهی داشت اما شرایط متفاوت بعد از دو فصل که نشان می داد نگاهی اجمالی به پتانسیل های تنتال کننده است. میامی بام آدبایو به نظر می رسید که به احتمال زیاد به بهبود با مجموعه مهارت های خود را، اما ساخت و ساز فهرست حرارت احساس می خواهم که آن را قادر می سازد او را به رشد بیش از هر عامل دیگر. او ندرزمان پرش و اضافه کردن بیشتر در سال سوم خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>