notre Dame حامل پرچم در غرب میانه

کالج فوتبال دیوانه غرب منطقه ای است که تقریبا از پنسیلوانیا مرکزی به نبراسکا غربی اجرا می شود و شامل تمام cornfields، شهرهای کارخانه و شهرهای بزرگ در میان است. آنها از سال 1879 که دانشگاه میشیگان کالج راسین را 1-0 شکست داد (نپرسید) بازی را در آنجا انجام می داده اند.

در طول ۱۴۱ سال، عشق منطقه به بازی – و همه ٔ آن ها که با آن می رود – در ورزشگاه های ۱۰۰۰۰۰ صندلی، دروازه های عقب ی پیش بازی و باندهای راهپیمایی عظیم دیده می شود.

اينجا غرب ميانه فوتبال کالج فقط محبوب نیست. اين يه راه زندگيه

فقط اين پاييز نيست کنفرانس ده بزرگ ۱۲۵ ساله، فصل ۲۰۲۰ خود را در روز سه شنبه، درست چند روز پس از کنفرانس نیمه دوم آمریکا که کمپین خود را لغو کرد، لغو کرد. شاید بعضی از کالج های کوچک منطقه هنوز بازی کنند، اما بعد از ظهر شنبه که برای نسل ها در مورد ورزش تاریک خواهد بود.

…خب، به جز يه جا جنوب خم.

در شمال ایندیانا، اسمک داب در وسط منطقه ای با ۶۵ میلیون نفر، دانشگاه نوتردام، هنوز هم در نظر دارد که در پاییز سال ۱۹۹۵ بازی کند. آره، ایرلندی های مبارز که به راحتی از هر طرفدار غیر-ان دی از هریسبورگ تا لینکلن، به راحتی موهبت ترین رقیب هستند، ممکن است فصلی داشته باشد که دیگر کسی نتواند.

ایرلندی ها مدت ها در برابر دعوت های مودبانه، التماس های درست و فشار سیاسی برای پیوستن به ده بزرگ مقاومت کرده اند. به جای آن استقلال خود را نگه داشته است. این به مقدار زیادی از احساسات سخت منجر, معمولا توسط فن آوازی و افتخار / فارغ التحصیلان در محله / دفتر / نوار محلی ترکیب شده.

از کجا ميدوني يکي به نوتردام رفته؟ A. دو دقیقه صبر کنید و آنها به شما بگویم.)

در این میان، نوتردام با کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس که هنوز با فصلی که از 26 سپتامبر آغاز می شود، به جلو می رویم، ارتباط دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>