بدون کالج فوتبال ضربه بزرگ به شهرهای کوچک کالج

هیجان شروع به ساختن صد ساعت قبل از kickoff.

هفت شنبه هر پاییز، تلویزیون های روبه رو از هر نقطه بر روی قطب نما رول بر روی پالوز در شرق واشنگتن محدود برای پولمن، خانه دانشگاه ایالتی واشنگتن. دانشگاه پرسه زدن فارغ التحصیلان، تصمیم گیری که از داستان های خود را آنها می توانند با فرزندان خود به اشتراک بگذارید. بارس در امتداد خیابان کلرادو تماس بگیرید در کارکنان اضافی. گروه راهپیمایی گربه وحشی پشمالو به عنوان بوچ تی گربه وحشی پشمالو می شود شل کوک.

بیش از 2000 مایل به شرق، کالج ایالتی، پنسیلوانیا، پر از انفجار به عنوان فارغ التحصیلان پن استيت بازگشت تا ایالات متحده 322 به هپی ولی، گرم کردن رستوران ها، کتابفروشی های کالج و خیابان ها در پردیس. هيچکس تو آخر هفته هاي روز بازي خيلي نميخوابه برخی از طرفداران در مسیر اتوبوس های تیم را به ورزشگاه بیور ارسال؛ دیگران سر به کرمبرای برخی از بستنی قبل از بازی. همه دارن با شیر نیتانی عکس میگیرن چون گروه آبی تمام روز رو پخش میکنه از سپیده دم تا غروب طولانی گذشته، شعارهای “ما هستيم!” در سراسر دره مبارک زنگ می زدند.

تا امسال اینطور بود و اینجوری ممکنه در سال 2021 اجرا بشه در حال حاضر، هر چند، شهرهایی مانند پولمن و کالج ایالتی، به طور جدایی ناپذیری به دانشگاه های خود و تیم های فوتبال خود مرتبط است، به دنبال سقوط ی منسوج و آینده ای نامشخص هستند.

“چه جهنم ما می رویم هر شنبه این پاییز انجام دهد؟” شگفتی ماری Dymkoski، مدیر اجرایی اتاق Pullman و مرکز بازدید کننده. “احساس می کنم کمی گم شده ام.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>