استاد پایتون با این بسته نرم افزاری دارای امتیاز بالا فقط 30 $

این می تواند به نظر می رسد به عنوان هر چند تقریبا بی پایان تعداد زبان های برنامه نویسی ضروری برای انتخاب از این روزها وجود دارد. و پیچیده تر کردن مسائل حتی بیشتر برای برنامه نویسان مشتاق و یا حتی تاسیس شده، توسعه دهندگان، و هکرها این واقعیت است که اکثر زبان ها کمی از خود بی خود و مناسب برای تنها تعداد خاصی از وظایف نسبتا محدود است.

اما اگر شما تا به حال پایتون را یاد نگرفتید، می توانید جستجوی زبان بعدی خود را خاموش کنید. در طیف گسترده ای از سناریوهای توسعه از برنامه سازی گرفته تا تحلیل داده ها استفاده می شود، پایتون یکی از قدرتمندترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است. و بسته نرم افزاری گواهینامه کارشناسی ارشد 3 پایتون کامل به شما همه چیز شما نیاز دارید که برای فقط برای 29.99 دلار می دانم یاد می دهد.

با هفت دوره و 30 ساعت محتوا، این بسته نرم افزاری مهارت ها و ابزارهایی را که باید پایتون را در محیط های مختلف به کار گیرید را در محیط های مختلف که باید با توسعه وب، سیستم های شبکه ای، ترد کردن داده ها و خیلی بیشتر انجام دهید، به شما خواهد داد.

اولین دوره بسته نرم افزاری شما را از طریق اصول مطلق زبان پیاده می کند، با درس های دارای رتبه بالا که رشته ها، خطوط مشترک، نحو پایه، رابط های کاربر، و اشتباهات رایج را پوشش می دهد – حتی اگر شما یک خط کد قبل از آن در زندگی خود را نوشته اید.

از آنجا، شما آماده برای مقابله با موضوعات پیچیده تر نیاز به انجام با اتوماسیون پایگاه داده، اتصالات SSH، استراتژی های شبکه، پارامترهای امنیتی، تجزیه و تحلیل داده ها در مقیاس بزرگ است که می تواند برای امور مالی استفاده می شود، و بیشتر.

هنگامی که شما این موضوعات نسبتا پیشرفته را در زیر کمربند خود داشته باشید، شما یاد خواهید گرفت که چگونه پنج برنامه از ابتدا بسازید، از طریق یک دوره جامع 64 درس که منحصرا ً بر روی موضوعات شبکه ای و مهندسی تمرکز دارد.

افزودن پایتون به ابزار برنامه نویسی خود را با پایتون 3 بسته نرم افزاری گواهینامه مسترکلاس کامل در حالی که آن را در فروش فقط برای $29.99 — بیش از 95٪ خاموش قیمت معمول خود را برای مدت زمان محدود.

قیمت ها در معرض تغییر هستند.

می خواهید شروع به پول در امدن به عنوان یک هکر کلاه سفید؟ پرش به شروع حرفه ای خود را هک کلاه سفید با ما 2020 حق بیمه اخلاقی هک بسته نرم افزاری آموزش گواهینامه از جدید پوچ بایت فروشگاه و بیش از 60 ساعت آموزش از حرفه ای هک اخلاقی.

خرید در حال حاضر (90٪ خاموش) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>