چگونه به جای زنگ هشدار خود را با آهنگ مورد علاقه خود را و یا لیست پخش در آندروید


بیدار شدن تا زنگ ساعت زنگ دار است تا قرن 20. بهتر نيست اولين صداي صبح رو که شنيدي آهنگ مورد علاقه ات باشه؟ چه آهنگی باشد که شما را با انگیزه و یا چیزی برای قرار دادن لبخند بر روی صورت خود ، یک آهنگ می تواند شگفتی برای خلق و خوی شما انجام دهد و کمک به شما شروع روز درست است.

برنامه ساعت توسعه یافته Google در اندروید از استفاده از موسیقی به عنوان زنگ هشدار شما پشتیبانی می کند. شما می توانید زنگ خطر را با آهنگ های فردی، آلبوم ها، و یا حتی لیست پخش به عنوان “زنگ” تنظیم کنید. در کنار پشتیبانی آشکار یوتیوب موسیقی، آن را نیز پشتیبانی از سه خدمات موسیقی بزرگ دیگر، بنابراین شما انتخاب حتی اگر شما گوگل استفاده نمی کنند.

گام 1: نصب گوگل ساعت

اگر شما یک پیکسل گوگل، یک تلفن آندروید یک، یا هر دستگاه اندرویدی با پوست سهام مانند دارید، شما در حال حاضر برنامه ساعت گوگل را از پیش نصب کرده اید. اگر از پیش نصب شده است، با مراجعه به صفحه فروشگاه Play آن و انتخاب گزینه “Update” در صورت وجود، از آخرین نسخه (قابلیت اضافه شده در v6.1)مطمئن شوید.

با این حال، برای کاربران سامسونگ گلکسی و دیگر OEMs ها، شما نیاز به دانلود و نصب برنامه از فروشگاه بازی.

  • بازی فروشگاه لینک : ساعت (رایگان)

گام دوم: تعویض زنگ خطر شما با موسیقی

برنامه Clock را باز کنید و دکمه عمل شناور را در نزدیکی پایین صفحه در حالی که در زبانه Alarm قرار دارد انتخاب کنید. زمان زنگ ساعت را تنظیم کنید. زیر زنگ تازه ایجاد شده، متن کنار نماد زنگ را انتخاب کنید که دو خط زیر زمان پیدا شده است. در اینجا، بسته به اینکه کدام برنامه ها را روی دستگاه خود نصب کرده اید، گزینه های متعددی را پیدا می کنید.

در حال حاضر، گوگل کلاک از چهار سرویس موسیقی پشتیبانی می کند: یوتیوب موزیک، اسپارکیف، پاندورا، و آرام. هر کدام از برنامه ها در حال حاضر بر روی گوشی شما نصب شده اند به عنوان گزینه در این بخش ظاهر می شوند.

به سرویس پخش موسیقی دلخواه خود کش رفتن و انتخاب یک آهنگ، آلبوم یا لیست پخش. اگر آهنگ یا آلبومی را نمی بینید، می توانید با استفاده از دکمه «جستجو» در گوشه پایین سمت راست، آن را جستجو کنید.

در مورد لیست های پخش، می توانید مخلوط های کوبه ای را از لیست یا با جستجوی آنها اضافه کنید. با این حال، اگر لیست پخش خاصی ظاهر نمی شود، یک راه برای اضافه کردن به آن به لیست این است که برای مدت زمانی در گوشی خود، که آن را به بخش “اخیرا پخش شده” اضافه کنید.

آهنگی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید و حالا وقتی زنگ خطر شما خاموش می شود، خواهید شنید که به جای صداهای زنگ و زنگار یا خروس های مبهم.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر

پوشش و تصویر توسط جان نایت / ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>