در هر سال 2020 NBA مرحله حذفی دور اول مسابقه به جز یک؛ غرب بازی در سناریو

اولین دور از مرحله حذفی NBA 2020 تعیین شده است.

تقریبا.

هفت تا از هشت مسابقه دور اول قفل شده اند، اما هنوز موضوع هشتمین دانه در غرب وجود دارد. خورشید، بلیزر، گریزلی ها، و اِسپرز هنوز زنده اند؛ که دو تیم در آخر هفته به مسابقات پلی در می رسه، پنجشنبه تصمیم گیری میشه.

اول ، در اینجا دور اول مسابقه حذفی برای NBA حباب راه اندازی مجدد (زمان و تاریخ برای بازی هنوز اعلام نشده است).

شرق

غرب

برای آن مسابقه هشتم و نهایی، ما می دانیم لس آنجلس لیکرز دانه برتر در غرب است.

تنها نقطه پلی آف NBA که در سال ۲۰۲۰ باقی مانده است، حریف تیم لیکرز، هشتمین دانه در غرب است که توسط یک بازی پلی در سری شنبه و (در صورت لزوم) یکشنبه مشخص خواهد شد. در یک قانون منحصر به فرد تنظیم شده فقط برای NBA راه اندازی مجدد (به دلیل فصل کوتاه شده) ، اگر نهم دانه تیم در داخل چهار بازی از دانه هشتم (چیزی که در غرب اتفاق می افتد) ، دانه هشتم و نهم را به دو بازی در سری بازی قرار داده است. هشتمین تیم بذر تنها برای برنده شدن یکی از آن بازی ها نیاز دارد، نهمین دانه باید هر دو را جارو کند. برنده به پیش می ره تا با “لیکرز” روبرو بشه.

در اینجا ایستاده ورود پنجشنبه:

پورتلند و ممفیس سرنوشت خود را کنترل — برنده و آنها در هستند.

بیایید نگاهی به سناریوهای بازی در هر تیم.

این گزینه های زیادی است، اما در نهایت دامین لیلارد و پورتلند در صندلی راننده هستند – و راه او بازی آن را سخت تصور کنید آنها را از دست دادن پنجشنبه، یا دو در یک ردیف پس از آن.

در هر سال 2020 NBA مرحله حذفی دور اول مسابقه به جز یک؛ وست پلی-در سناریوهای در اصل در تاریخ NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>